۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۹
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 83370791
۰ نفر

برچسب‌ها

بدهی باشگاه‌ها به هیأت فوتبال کرمان پرداخت شود

کرمان - ایرنا - عضو هیأت رئیسه هیأت فوتبال استان کرمان با بیان اینکه این هیأت درگیر مشکلات مالی است گفت: باشگاه‌ها باید بدهی خود را به این هیأت پرداخت کنند و رعایت قانون در این زمینه ضروری است.

به گزارش ایرنا، مهدی جهانشاهی روز چهارشنبه در همایش یک روزه فوتبال استان کرمان افزود: نظم و انضباط مالی و اجرای قانون باید به عنوان نخستین فعالیت در بدنه هیأت فوتبال استان و شهرستان‌ها، اجرایی شود تا کارها متوقف نشود.

وی اظهار داشت: ضروری است هیأت‌های فوتبال شهرستان‌ها با اقتدار به اجرای قانون در شهرستان‌های خود بپردازند.

نماینده باشگاه‌ها در همایش یک روزه فوتبال استان کرمان عنوان کرد: اجرای قانون اصل اساسی توسعه فوتبال این استان بوده و یکی از ایرادات ما نداشتن ساختار مناسب در هیأت‌های شهرستانی است.

وی ادامه داد: مشکلات بسیاری در بخش‌هایی که صنایع و معادن حضور ندارند، وجود دارد و این امر نباید مانع ساختار مناسب در فوتبال شهرستان‌ها شود.

جهانشاهی با بیان اینکه برخی کشورها از نیروهای داوطلب در فوتبال خود بهره مند هستند گفت: در بخش‌هایی که مشکلات مالی داریم باید از مهارت‌ها، علاقه‌های نیروهای داوطلب استفاده کنیم.

وی ادامه داد: نیروی داوطلب تجربه، تخصص و جوانی را در اختیار ما قرار می‌دهد لذا این افراد باید در مسائل ورزشی وارد شوند.

عضو هیأت رئیسه هیأت فوتبال استان کرمان بیان کرد: توسعه و پیشرفت در مناطق و رفع مشکلات اقتصادی در گرو استفاده از نیروهای داوطلب است لذا باید درب‌های هیأت‌ها، باشگاه‌ها و سازمان‌ها را به روی نیروهای داوطلب باز شود.

پایگاه‌های استعدادیابی در شهرستان‌ها راه اندازی شود

عضو هیأت رئیسه هیأت فوتبال استان کرمان با بیان اینکه پشتوانه هیأت فوتبال استان کرمان، شهرستان‌ها هستند تصریح کرد: پایگاه‌های استعدادیابی در شهرستان‌ها راه اندازی شود زیرا استعدادهای خوبی در این مناطق وجود دارد.

منصور عزیزآبادی افزود: مدرسه‌های فوتبال در تعطیلات تابستانی فعال می شوند در حالی که برخی این مدارس مجوز فعالیت ندارد لذا باید نظارت بیشتری در این زمینه انجام شود.

وی عنوان کرد: ۲۳ هیأت فوتبال در شهرستان‌های استان کرمان وجود داشت که ۱۷ هیأت دچار تغییرات شد و برخی از هیأت‌ها هنوز نتوانستند خود را با شرایط فعلی وفق دهند و رئیس هیأت فوتبال استان با رویکرد جدید در نوک پیکان قرار دارد لذا ضروری است که هیأت شهرستان‌ها همکاری بیشتری با وی داشته باشند.

عضو هیأت رئیسه هیأت فوتبال استان کرمان قهرمانی گل گهر و آرمان گهر سیرجان را تبریک گفت و افزود: ۶ سال متوالی بانوان شهرستان بم در لیگ برتر قهرمان و امسال بانوان شهرداری سیرجان نایب قهرمان این لیگ شدند.

۷۴۲۰/‏۳۰۲۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =