۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۶
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 83370700
۰ نفر

برچسب‌ها

روند توسعه فوتبال کرمان حمایت می شود

کرمان - ایرنا - سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه روند رو به رشد توسعه فوتبال کرمان حمایت می شود گفت: این اداره کل در سایه وحدت و همدلی برای پیشبرد شور و نشاط اجتماعی برای مردم و ورزشکاران از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

به گزارش ایرنا، وحید کریم زاده روز چهارشنبه در همایش یک روزه فوتبال استان در کرمان افزود: ریاست هیأت فوتبال این استان در زمان مدیریت خود در توسعه فوتبال نقشی مؤثری داشته و در این زمینه به موفقیت‌هایی نیز رسیده است لذا اداره کل ورزش و جوانان در خدمت فوتبال و این هیأت است.

وی اظهار داشت: تمام تلاش‌ها برای رسیدن به مقصد متعالی و توسعه ورزش و فوتبال استان کرمان است لذا همواره در کنار هیأت فوتبال این استان هستیم.

سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان نیز در این همایش با اشاره به میزبانی کرمان در مسابقات جهانی کاراته یکسال گذشته اظهار داشت: امیدواریم این اتفاقات خوب در فوتبال نیز رخ بدهد.

علی مرادی افزود: صعود تیم گل گهر سیرجان به لیگ برتر و آرمان گهر به لیگ یک، مرهون زحمات متولیان و نشان دهنده وحدت و همدلی موجود در شهرستان سیرجان است و این پیشرفت با صعود مس به لیگ برتر در فوتبال و ورزش کرمان نیز مشاهده شود.

وی تاکید کرد: علی قرایی در مسئولیت هیأت فوتبال استان کرمان با برنامه ریزی در شهرستان‌ها و بخش‌های این استان، تعاملی مطلوب با اداره ورزش و جوانان داشته که موجب موفقیت و پیشبرد اهداف ورزشی استان می‌شود.

۷۴۲۰/‏۳۰۲۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =