فعالیت های فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی دارای پیوست اجتماعی می شود

بیرجند - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: بنا داریم فعالیت های فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با پیوست فعالیت اجتماعی تداوم یابد و این اقدام بذری برای جذب افراد مختلف است.

حجت الاسلام احمد رضایی روز چهارشنبه در دیدار مسئولان اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند افزود: مردمی کردن تبلیغ موضوع مهمی است و هدف این است که هر فرد مسلمان یک مبلغ باشد و احساس تکلیف کند.

وی اظهار داشت: تبیین اسلام ناب از رویکردهای جدید مورد تاکید سازمان تبلیغات اسلامی است که به تلاش جهادی و حتی برون مرزی نیاز داشته، یعنی فعالیت‌ها محدود به درون مرزها نباشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: هر استان یک ظرفیت و فرهنگ خاص خود را دارد و باید براساس فرهنگ آن منطقه برای تقویت اراده ملی و مبارزه تمدنی برنامه ریزی شود.

وی افزود: مردم ما به لحاظ حضور در صحنه‌ها هر سال در راهپیمایی‌های ۲۲ بهمن، ۹ دی و… که خیلی‌ها خواب بدی دیده بودند و تعبیر نشد، حضور گسترده داشتند اما باید فکر و اندیشه و باورهای مردم تقویت شود.

حجت الاسلام رضایی همچنین گفت: ۱۳ مورد جهیزیه برای سهمیه هر شهرستان تا پایان تیرماه سال جاری تامین می‌کنیم و ایجاد محله مسجد محور و مسجد محله محور از دیگر برنامه‌های ماست که این اقدام دارای برکات زیادی است و اقدامات آن در حال انجام در حوزه‌های شهری و روستایی است.

وی اظهار داشت: جوان گرایی و استفاده از ظرفیت جوانان حزب اللهی از دیگر برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی است که باید با برنامه ریزی صحیح از این ظرفیت‌ها استفاده شود و در حوزه آماری هم کارهای خوبی انجام و سند توسعه قرآنی تدوین شده است.

وی گفت: حدود ۵۰ ماموریت در حوزه سازمان تبلیغات اسلامی است که عفاف و حجاب، مبارزه با مواد مخدر با محوریت فرهنگی، تبلیغ در سطح استان و غیره را شامل می‌شود.

۷۵۵۹*۳۰۲۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =