فرماندار مرند از عملکرد ادارات در ارائه خدمات به گردشگران انتقاد کرد

تبریز- ایرنا- فرماندار شهرستان ویژه مرند ضمن انتقاد از عملکرد ادارات در ارائه خدمات به گردشگران در سفرهای نوروزی و وجود برخی کاستی ها، گفت: عوامل و مواردی که موجب عملکرد پایین دستگاههای مسوول در سفرهای نوروزی شده است باید بررسی و اصلاح شوند.

به گزارش ایرنا، داود گرشاسبی روز چهارشنبه در جلسه خدمات سفر شهرستان مرند با بیان اینکه بزرگترین ضعف روسای ادارات، عدم انجام وظایف ذاتی و اداری است، اظهار داشت: مسوولین ادارات باید به وظایف خود آشنا بوده و در جهت ارائه خدمات به شهروندان و گردشگران، به بهترین شکل ممکن به آن عمل کنند.
وی همچنین از عدم اصلاح به موقع ورودی شهر مرند انتقاد کرد و گفت: متاسفانه با وجود تذکرات چندین باره، هنوز هم ورودی شهر مرند اصلاح نشده و لازم است دستگاه‌های ذیربط توجه جدی و اساسی به اصلاح ورودی شهر داشته باشند.
فرماندار ویژه مرند با اشاره به ظرفیت‌های موجود در شهرستان تاکید کرد: باید از داشته‌های شهرستان در راستای جذب گردشگری استفاده کرده و در این زمینه به سمت پیشرفت حرکت کنیم.
وی افزود: در راستای افزایش ورود گردشگر ضروری است جاذبه‌های شهرستان را در فضای مجازی مطرح کرده و استفاده‌های لازم در جهت ارزش افزوده را ببریم.
گرشاسبی تاکید کرد: اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز اقدامات لازم را در راستای تربیت راهنما برای گردشگران و مسافران در جهت معرفی بهتر شهرستان انجام دهد.
وی داشتن هنر و فن میزبانی را نوعی علم دانست و گفت: ما باید از این علم در راستای رفتارسازی بهره برده و با برگزاری دوره‌های آموزشی برای هتل داران و کارکنان آنها، به بهترین نحو از گردشگران و مسافران پذیرایی کنیم.
فرماندار مرند در ادامه برگزاری جشنواره‌ها را فرصت مغتنمی برای جذب گردشگر بیان کرد و افزود: باید سعی کنیم برگزاری آنها تک بخشی و شامل یک حوزه نباشد و از ظرفیت تمام حوزه‌ها از جمله فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در برگزاری این جشنواره‌ها استفاده شود.

۹۹۱۶/‌۳۰۷۱

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =