۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۹
کد خبرنگار: 2158
کد خبر: 83370362
۰ نفر

برچسب‌ها

بهره برداری از شبکه فاضلاب بروجرد با حضور وزیر نیرو

بروجرد - ایرنا - بهره برداری از شبکه فاضلاب بروجرد با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو عصر امروز چهارشنبه آغاز شد.

به گزارش ایرنا، شبکه فاضلاب بروجرد هم اکنون با ۳۰ هزار اشتراک و پوشش جمعیتی ۱۰۰ هزار نفر به بهره برداری رسید.

اعتبار هزینه شده برای ایجاد شبکه فاضلاب بروجرد جهت خطوط انتقال و شبکه‌های اصلی و فرعی یکهزار و ۶۰۰ میلیارد ریال می‌باشد.

همزمان با افتتاح شبکه فاضلاب بروجرد وزیر نیرو مخزن پنج هزار متر مکعبی آب شهرک اندیشه بروجرد را نیز افتتاح کرد.

برای احداث مخزن آب شهرک اندیشه ۴۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است و با راه اندازی این مخزن ظرفیت ذخیره آب در این منطقه به ۱۵ هزار متر مکعب می‌رسد.

به گزارش ایرنا، رضا اردکانیان وزیر نیرو در سفر ۲ روزه به لرستان عملیات اجرایی مجتمع آبرسانی به ۹۶ روستای شهرستان الیگودرز را افتتاح و همزمان پروژه آبرسانی به ۳۷ روستا در سطح استان را به بهره‌برداری رساند.

وی همچنین در برنامه افتتاح تصفیه‌خانه آب شرب شهر ازنا و پروژه آبرسانی به کوهدشت، از مسیر رودخانه کشکان و ایستگاه پمپاژ واشیان پلدختر بازدید می‌کند ودستورآغازعملیات اصلاح شبکه‌های برق آسیب‌دیده در مناطق سیل‌زده را صادر خواهد کرد.

آغاز عملیات اجرایی سد مخملکوه، بهره‌برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب روستایی بدرآباد، افتتاح شبکه جمع‌آوری فاضلاب منطقه ماسور و مجتمع روستایی غلامان ازدیگر برنامه‌های وزیر نیرو در روز دوم سفر به لرستان است.

اردکانیان همچنین با مدیران‌عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران حراست صنعت آب و برق استان دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.

استاندار لرستان، فرماندار شهرستان، نمایندگان مردم بروجرد و جمعی از مسئولان شهرستانی و استانی رضا اردکانیان وزیر نیرو را در این سفر همراهی کردند.

۷۱۹۰/‏۷۲۷۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =