فرمانده سپاه عاشورا: شجاعت مدافعان حرم عزت اسلام را سبب شد

تبریز-ایرنا- فرمانده سپاه عاشورا گفت: شجاعت و شهامت رزمندگان مدافع حرم عزت اسلام را در جهان سبب شده است.

به گزارش چهارشنبه ایرنا، سردار عابدین خرم در آئین گرامیداشت چهارمین سالگرد شهادت حامد جوانی، از شهدای مدافع حرم، با بیان اینکه دشمنان از مقاومت جوانان ما هراس دارند، افزود: شهامت شهدای مدافع حرم اجازه نداد تکفیری‌ها یک قدم به حرم آل الله نزدیک شوند.

وی اظهارداشت: با این وجود دشمنان با یاوه گویی‌های خود ایران را تهدید می‌کنند، در حالی که مقاومت فرزندان ما ترس و وحشت دارند.

خرم ادامه داد: اگر چه شهدایی مانند حامد جوانی مظلومانه به شهادت رسیدند، اما همین شهادت‌ها الگوی جامعه شد و با مقاومت، استقامت و عزتش هم در نزد خدا از امتحان الهی سرفراز بیرون آمدند و هم با شهادت خود به جبهه مقاومت اسلامی و میهن اسلامی عزت بخشیدند.

وی با بیان اینکه به لطف خدا امروز یک میلیون جوان آماده مقابله با جبهه استکبار در جمهوری اسلامی وجود دارد، گفت: این موضوع برای نظام اسلامی افتخار بزرگی است و باید تلاش کنیم این تاریخ ارزشمند به فراموشی سپرده نشود.

خرم با اشاره به مواضع درست و منطقی فرمانده کل قوا در خصوص جبهه مقاومت، افزود: همان روز رهبر حکیم و روشن بین هم آن سوی مرزهای ایران اسلامی را می‌دیدند و هم اهداف و سیاست‌های شیطانی دشمن را می‌دیدند.

وی اضافه کرد: همین هوشمندی و تدابیر رهبر انقلاب بود که شهدای مدافع حرم ایستادگی کردند تا نام و یاد خود را برای همیشه تاریخ زنده نگه دارند.

۳۰۳۸/‏۵۱۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =