بلبلی با فولاد خوزستان قرارداد داخلی دارد

شهرکرد- ایرنا- سرپرست تیم فولاد خوزستان تاکید کرد : محمد بلبلی با این تیم دارای قرارداد داخلی است.

به گزارش ایرنا، محمد بلبلی مهاجم سابق تیم سپیدرود رشت در چند روز اخیر برای حضور در جام نوزدهم لیگ برتر، به تیم استقلال تهران پیوست.

اسماعیل حاجی زاده روز چهارشنبه در حاشیه برپایی اردوی آمادگی خوزستان در چهارمحال و بختیاری افزود: این بازیکن جوان با تیم فولاد خوزستان قرارداد داخلی بسته است اما در چند روز اخیر خبر پیوستن این بازیکن به باشگاه استقلال تهران منتشر شده است.

به گفته وی، در این زمینه انتظار است مجموعه فدراسیون و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نسبت به اقدام محمد بلبلی رأی خود را صادر کنند.

سرپرست تیم فولاد خوزستان در خصوص شایعه پیوستن پژمان منتظری به این تیم اظهار داشت: در این زمینه هیچ چیزی مشخص نیست و باید دید در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

به گزارش ایرنا، پژمان منتظری که وضعیت مبهمی در استقلال دارد با پیشنهادی از لیگ قطر مواجه شده و گفته می‌شود باشگاه الشحانیه خواهان جذب این مدافع با تجربه است و حتی برخی از رسانه‌های عربی از توافق پژمان منتظری با باشگاه الشحانیه داده بودند.

حاجی زاده در خصوص بازیکنان تازه فولاد خوزستان نیز گفت: چند بازیکن جدید به این تیم اضافه می‌شود و در این زمینه اطلاع رسانی کامل خواهد داشت و بازیکنی از این تیم جدا نمی‌شود.

به گفته وی، اردوی آمادگی فولاد خوزستان در چهارمحال و بختیاری عالی بود و مردم چهارمحال و بختیاری نسبت به تیم فولاد لطف زیادی دارند.

براساس این گزارش ایرنا، اردوی تدارکاتی تیم فولاد خوزستان در چهارمحال و بختیاری به مدت ۱۰ روز در شهرکرد برگزاری شد و در این دیدار قرمز پوشان خوزستانی ۲ بازی تدارکاتی نیز انجام دادند.

تیم فولاد خوزستان در یک دیدار تدارکاتی در شهرکرد که در زمین شهدای آموزش و پرورش شهرکرد برگزار شد، شاگردان جواد نکونام، با دو گل برابر تیم بام ایران شهرکرد به پیروزی دست یافتند.

تیم فولاد خوزستان در این دیدار در لحظاتی از امیدهای خود در کنار بازیکنان با تجربه‌ای مانند مجتبی نجاریان، میلاد بدرقه، حسن بیت سعید، میثم دورقی، ابوب والی استفاده کرد.

تیم فوتبال فولاد خوزستان برای حضور قدرتمند در لیگ امسال با بازیکنانی مانند شهاب گردان، عباس بوعذار، محمد آبشک، حسین شنانی، محمد قاسمی نژاد و وحید نامداری قرارداد بسته است و ایوب والی، میثم دورقی، مهرداد هدایتیان، حسن بیت سعید، میلاد بدرقه و مجتبی نجاریان بازیکنان فصل پیش نیز با این تیم قراردارد خود را تمدید کرده اند.

به گزارش ایرنا، اردوی تیم فولاد خوزستان در چهارمحال و بختیاری نهمین اردوی است که تیم‌های لیگ برتری فوتبال ایران در شهرکرد برپا می‌کنند و سرآغاز برپایی این اردوها را مرحوم پرویز دهداری بنا نهاد و تیم پاس تهران که قهرمان باشگاه‌های آسیا بود نخستین تیمی بود که در این استان اردوی تدارکاتی برپا کرد.

براساس این گزارش، مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های ایران هشتم مرداد با شرکت ۱۶ تیم شروع خواهد شد.

۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =