هراز و کندوان هشتم و نهم تیر ماه یک طرفه می شود

ساری - ایرنا - ساری - ایرنا - پلیس راه مازندران با اعلام برنامه محدودیت های ترافیکی پایان هفته و تعطیلی شهادت امام جعفر صادق(ع) از ظهر امروز چهارشنبه در محورهای مواصلاتی استان، اعلام کرد که تردد در جاده کندوان و هراز روز شنبه یکطرفه می شود.

سرهنگ علیرضا قدمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به تعطیلات پایان هفته و همچنین تعطیلی روز شنبه هشتم تیرماه، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران منتهی به پایتخت کشور از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه آغاز می‌شود و تا ۲ بامداد روز یکشنبه هفته آینده ادامه دارد.

وی گفت که در این مدت تردد هر نوع موتور سیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه ممنوع خواهد بود.

سرهنگ قدمی همچنین سایر محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران منتهی به پایتخت را به شرح زیر اعلام کرد:

محور هراز
- رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است.

- برای روز پنجشنبه ۶ تیر ماه، تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ ممنوع است.

- رفت و آمد تمامی کامیون‌ها از ساعت ۶ صبح جمعه تا ۲۴ روزهای شنبه هشتم تیر ماه از این محور ممنوع است.

- تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع می‌شود و از ساعت ۱۹ تا ۲۴ از آب اسک به سمت تهران یکطرفه خواهد شد.

- علاوه بر این رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه به استثنای خودروهای نظامی و انتظامی از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از آب اسک به سمت تهران یکطرفه است که ممکن است به دلیل افزایش حجم تردد از لاریجان به تهران یکطرفه شود.

محور کندوان

- رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری از ساعت ۱۵ روزهای جمعه از کرج به شمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روزها ازچالوس به سمت مرزن آباد یک طرفه خواهد بود.

- تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز شنبه از کرج به سمت چالوس ممنوع است و از ساعت ۱۸ روز شنبه تا ۲ بامداد روز یکشنبه ۹ تیر ماه از چالوس به سمت استان البرز یکطرفه خواهد بود.

- ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور کندوان از جمله تریلر، کامیون و کامیونت به غیر از حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی، ادامه دارد.

محور فیروزکوه

- رفت و آمد تمامی تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر روز جمعه تا ساعت ۲۴ روز شنبه از تهران به سمت قائمشهر و برعکس ممنوع است.

وضعیت جوی پایان هفته در مازندران

بر اساس جدول پیش بینی هواشناسی مازندران، برای امروز تا صبح پنجشنبه آسمان محورهای مواصلاتی مازندران صاف تا نیمه ابری همراه با مه صبحگاهی خواهد بود.

دمای هوا هم در این مدت حدود پنج درجه کاهش می‌یابد که در محورهای کوهستانی تغییر دما محسوس‌تر خواهد بود.

همچنین هواشناسی مازندران اعلام کرد که از اواخر روز پنجشنبه با تشدید سامانه بارشی در استان، بارش باران پیش بینی می‌شود و مردم مازندران شاهد کاهش محسوس دما می‌باشند.

۷۳۳۵/‏۱۶۵۴

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =