۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۱
کد خبرنگار: 786
کد خبر 83370099
۰ نفر
مظفری: جام جهانی ۲۲۰ فرصتی مناسب بر ای کیش است

کیش - ایرنا- مدیرعامل منطقه آزاد کیش گفت:مسابقات جام جهانی ۲۰۲۰ درقطر فرصت مناسبی برای معرفی توانمندیهای کیش درعرصه بین المللی است .

به گزارش ایرنا غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، در مراسم معارفه " محمدتقی امیری" سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم این منطقه گفت: برای تحقق این اهداف ایجاد زیر ساخت های لازم و نوسازی برخی اماکن ورزشی ضروری است.

وی اضافه کرد: باتوجه به ساحلی بودن جزیره کیش، این منطقه می توانددرعرصه ورزش و تفریحات دریایی به یک برند بین المللی و منطقه ای تبدیل شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزادکیش افزود: اماکن ورزشی متعدد و امکانات اقامتی مناسب و استاندارد درکنار زیبایی های طبیعی و هوای پاکیزه، جزیره کیش را به مقصدی مطلوب برای گردشگری ورزشی و میزبانی از مسابقات بین المللی تبدیل کرده است. از این رو ماباید بکوشیم تا بامعرفی شایسته این فرصت ها، زمینه استفاده از این ظرفیت های ارزشمند فراهم شود.

در این مراسم محمد تقی امیری به عنوان سرپرست مؤسسه ورزش و تفریحات سالم کیش معرفی شد، وی کترای علوم ورزشی، بیومکانیک تمرینی از دانشگاه مالایا مالزی است و سوابق عضویت در هیأت علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان و مدیرکلی سازمان ورزش و جوانان استان کرمان را در کارنامه خود دارد.

در این مراسم از محمود افشاردوست و هیأت مدیره موسسه ورزش و تفریحات سالم تقدیر و قدردانی شد.

۱۳۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =