۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۸:۰۵
کد خبرنگار: 2964
کد خبر: 83370033
۰ نفر

برچسب‌ها

ساختمان جدید دادگاه عمومی بهاباد افتتاح شد

یزد - ایرنا - ساختمان جدید دادگاه عمومی شهرستان بهاباد سه شنبه شب به مناسبت قوه قضائیه ( اول تا هفتم تیر) با حضور محمدرضا حداد ، معاون قضایی اداره کل دادگستری استان یزد ،فرماندار ، امام جمعه موقت و جمعی از مسئولان محلی در مراسمی افتتاح شد .

حداد در این مراسم با تبریک هفته قوه قضائیه اظهار کرد: افتتاح ساختمان دادگاه یادشده در ادامه توسعه فضاهای فیزیکی مناسب در چارچوب طرح تکریم ارباب رجوع به عنوان یکی از اولویت های مهم دادگستری استان به بهره برداری رسید.

معاون قضایی دادگستری یزد با تأکید بر استفاده از ظرفیت های مشترک و ایجاد تعامل و همکاری در نهادینه کردن فرهنگ صلح و سازش در جامعه، گفت: باید تلاش شود تا مشکلات و دعاوی مردم حتی الامکان در چارچوب گردش خشک دادرسی قرار نگیرد، از این رو استفاده از نهادهای سازشی، حکمیت و میانجیگری از جمله این راهکارهاست.

وی با اشاره به اینکه حل و فصل دعاوی و خصومت ها با حکمیت، میانجیگری و ریش سفیدی، از جمله اولویت های قوه قضائیه است، افزود: در شهرستان بهاباد حل تمامی پرونده ها و رفع مشکلات مردم از طریق ریش سفیدان محلی حل و فصل می شود و کمتر پرونده ای به مراجع قضایی ارجاع می شود.

ساختمان دادگاه عمومی بهاباد در یک مکان استیجاری از سوی آموزش و پرورش شهرستان در اختیار این نهاد قرار گرفت.

مرکز شهرستان ۲۰ هزار نفری بهاباد در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب شرقی یزد قرار دارد.

۹۸۷۷/ ۲۰۴۷/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =