معاون فنی سازمان برنامه و بودجه از گردنه صلوات آباد سنندج بازدید کرد
بازدید عدل معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور از گردنه صلوات آباد سنندج

سنندج - ایرنا - معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور از گردنه صلوات آباد مسیر سنندج - همدان بازدید کرد.

حمید رضا عدل معاون فنی، امور زیربنای و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور عصر سەشنبە در بدو ورود بە استان کردستان از طرح احداث چهارباندە گردنە صلوات آباد بازدید کرد.

وی در این بازدید با بیان اینکه این طرح به چهار قطعه تقسیم شده اظهار داشت: سه قطعه آن در حال حاضر فعال بوده و منابع اعتباری موردنیاز برای اتمام طرح بیش از ۷۰۰ میلیارد ریال است.

وی گفت: برنامه و بودجه سعی دارد منابع اعتباری این پروژه در اسرع وقت تأمین کند.

عدل در ادامه سفر خود از پروژه تقاطع غیر همسطح سنندج مریوان سقز نیز بازدید کرد.

گردنه صلوات آباد سنندج از صعب العبورترین محورهای مواصلاتی استان کردستان به طول ۲۵ کیلومتر است که سنندج را به همدان و تهران وصل می‌کند.

عدل به منظور بازدید از برخی پروژه‌های عمرانی زیرساختی کردستان در حوزه آب و راه و حمل و نقل و بررسی وضعیت اعتباری این طرح‌ها به کردستان سفر کرده است.

منابع اعتباری مورد نیاز طرح تقاطع غیر همسطح سنندج مریوان سقز ۲۱۰ میلیارد ریال بوده و یکی از تقاطع‌های حیاتی و اساسی در مسیر سنندج به مریوان و همچنین کریدور میاندوآب کرمانشاه می‌باشد.

بازدید از برخی سدهای استان و همچنین پروژه‌های آبیاری و زهکشی پایاب سدها از دیگر برنامه‌های سفر سه روزه عدل و هیئت همراە به کردستان است.

۷۳۴۹ / ‏‬ ۳۰۳۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =