معاون اقتصادی رئیس جمهوری بر ساماندهی مناطق حاشیه شهرچابهار تاکید کرد

چابهار- ایرنا- معاون رئیس جمهوری در بازدید از مناطق حاشیه شهر چابهار بر ساماندهی اصولی این مناطق تاکید کرد و تسریع در رسیدن امکانات نظیر برق، آب و امکانات رفاهی برای ساکنان حاشیه شهر را خواستار شد.

محمد نهاوندان در ادامه سفر به چابهار در بازدید از مناطق حاشیه شهر چابهار اظهار داشت: اقداماتی در سالهای اخیر برای ساماندهی این مناطق انجام شده ولی کافی نیست.

وی گفت: دولت برای رفع مشکلات حاشیه نشینی اعتبارات خوبی را در نظر گرفته است و بزودی شاهد ساماندهی این مناطق خواهیم بود.

استاندار سیستان و بلوچستان نیز اظهار داشت: برخی از مناطق نظیر جنگلوک باید به مکان دیگری در حاشیه شهر جابجا شوند که برای این امر زمین مورد نظر جانمایی شده است.

احمدعلی موهبتی بر تسریع در اختصاص اعتبارات لازم برای ساماندهی مناطق حاشیه شهر چابهار تاکید کرد و افزود: نباید مردم بدون امکانات روزگار بگذرانند.

وی ادامه داد: حاشیه نشینی چابهار باید هر چه سریع‌تر جمع شود و در این باره نیز اقدامات خوبی آغاز و نیاز به تسریع دارد.

معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار نیز اظهار داشت: حدود ۷۰ هزار نفر بیش از ۲۰ تا ۳۰ سال اخیر در ۱۲ سکونتگاه غیر رسمی بدون هرگونه امکانات رفاهی در حاشیه شهر چابهار ساکن هستند.

رحمدل بامری افزود: چابهار جذابیت‌های اقتصادی و تجاری دارد و برخی از ساکنان روستاها و شهرهای همجوار برای نجات از خشکسالی و بی آبی، امید به اشتغال و زندگی بهتر به این شهر سفر می‌کنند.

۳۰۴۳**۳۲۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =