۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۰۲
کد خبرنگار: 1565
کد خبر: 83369904
۰ نفر

برچسب‌ها

ساکنان محدوده شهرک صنعتی کرمان به قطعی آب واکنش نشان دادند

کرمان- ایرنا - برخی از ساکنان محدوده شهرک صنعتی کرمان نسبت به آنچه قطعی چند روزه آب شرب خود نامیدند عصر امروز (سه شنبه ) مقابل این شهرک گردهم آمدند و خواستار رفع حل معضل بی آبی از مسئولان شدند.

آنان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزودند: قطعی و گاهاً فشار اندک آب  طی یک هفته اخیر بخصوص طی سه روز گذشته زندگی را بر آنان با توجه به رو به گرمی نهادن هوا بر آنان دشوار کرده است و از مسئولان می خواهیم که صدای ما را بشنوند و در این خصوص تامین آب این منطقه از شهر کرمان نیز اقدام سریع داشته باشند.

فشار اندک آب موجب قطع آب در برخی مناطق شهری کرمان شده است
فرماندار کرمان با اشاره به قطع آب در برخی مناطق شهر کرمان از جمله شهرک صنعتی و مناطق خارج از محدوده شهری و انشعابات غیرمجاز افزود: گرمای هوا و مصرف بیش از حد موجب قطع آب در برخی مناطق شهر کرمان شده است.
علی بابایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تجمع اهالی محدوده خارج از محدوده شهری اطراف شهرک صنعتی کرمان افزود: گروهی از اهالی ساکن در محدوده های خارج از شهر به دلیل وصل بودن به یک انشعاب به صورت غیرمجاز و به علت مصرف بالا در سایر مناطق با قطع آب روبرو شده اند.
وی با اشاره به برگزاری نشست با اهالی ساکن شهرک صنعتی به منظور رفع مشکل قطع آب در این منطقه اظهار داشت: این منطقه هم اکنون با تانکر آبرسانی می شود.
آب منطقه ای موظف به تامین آب مناطق مختلف شهر کرمان است
فرماندار کرمان ادامه داد: همچنین نشستی در دفتر معاونت عمرانی استاندار کرمان به منظور رفع مشکل کم آبی شهر کرمان برگزار شد که قرار شده با همکاری آب منطقه ای مشکل آب مناطق مشکل دار کرمان برطرف شود.
بابایی با اشاره به اینکه برای رفع معضل کم آبی در مناطق مختلف شهر کرمان از جمله شهر ک صنعتی چند چاه جدید خریداری شده و بزودی وارد مدار می شود از مردم خواست با مصرف بهینه آب در سه ماهه پیش روی تابستان به متولیان امور تامین آب کمک کنند.

براساس این گزارش قطعی و فشار اندک آب در برخی از مناطق شهر کرمان از مناطق حاشیه نشین گرفته تا مرکز شهر جون خیابان امام جمعه، شهرک مطهری، بلوار جمهوری و ابوذر موجب مشکلاتی برای ساکنان و شهروندان این مناطق شده است.

۳۰۲۹/‏‬ ۵۰۵۴

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =