نخستین یادواره شهدای قوه قضاییه مازندران در آمل برگزار شد

ساری - ایرنا - نخستین یادواره شهدای قوه قضاییه مازندران روز سه شنبه با حضور جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا و جمعی از مردم در شهرستان آمل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این یادواره جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با اشاره به تحریم مقام معظم رهبری از سوی دولت آمریکا ، گفت: هدف قرار دادن ولایت فقیه و رهبری انقلاب مربوط به سیاست کنونی آمریکا نیست و قدمتی ۴۰ ساله دارد.  

حیدر مصلحی اظهار داشت: متأسفانه نظام استکبار و دولت آمریکا نمی‌داند که ولایت فقیه همچون نظام جمهوری اسلامی عقبه مردمی داشته و ریشه در بطن جامعه دارد.

وی افزود: امروز بیش از هر زمان دیگر نظام و انقلاب به حضور مردم در صحنه نیاز دارد، زیرا بر کسی پوشیده نیست که آمریکا به عنوان پیش قراول نظام سلطه به شدت در صدد تضعیف ریشه‌های اعتقادی و هویتی و همچنین امید مردم است.

جانشین دفتر عقیدتی - سیاسی فرماندهی کل قوا یادآور شد: آنچه امروز به عنوان تحریم‌های جدید آمریکا در رسانه‌های بیگانه مطرح می‌شود، توطئه‌های برآب شده ایست که چهار دهه پیش امام راحل و اکنون نیز رهبری پیش بینی کرده بودند.

مصلحی نظر رهبرمعظم انقلاب  درباره افول آمریکا را مبنی بر واقعیت امروز این کشور عنوان کرد و افزود: رفتار امروز دولت آمریکا نشان از تشویش و تنش شدید در نظام آمریکا دارد.

وی همچنین اظهار کرد که امروز باید همه ملت مشت واحدی باشند تا هرگونه دلخوشی را از نظام سلطه به خصوص دولت ترامپ بگیرد.

/۱۸۹۹/۹۹۱۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =