مقابله با پدیده قاچاق نیازمند همکاری بین بخشی است

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال وبختیاری، قاچاق کالا را مانع تحقق شعار سال دانست و گفت: مقابله با این پدیده تقویت همکاری های بین بخشی را می طلبد.

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی روز سه شنبه در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با اشاره به نقش اثربخش مبارزه با قاچاق کالا و ارز در رونق تولید اظهار داشت: با توجه به نامگذاری سال ۹۸ به رونق تولید، مقابله با قاچاق کالا و ارز نقش مهمی را در رونق و ساماندهی تولید داشته و با جدیت پیگیری خواهد شد.

وی به تعامل و هماهنگی مناسب دستگاه‌های اجرایی و نظارتی برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان اشاره کرد و گفت: باید برای مقابله با این پدیده همکاری های بین بخشی تقویت شود.

عباسی تصریح کرد: قاچاق کالا و ارز به تولید، اشتغال و درآمدها آسیب و ضربه می زند، از همین رو در راستای مبارزه با این امر نیاز به رصد و پایش هستیم تا میزان اثربخشی آن بیشتر شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر تشدید نظارت‌های قانونی از سوی دستگاه‌های مسئول افزود: باید با همفکری و همکاری بیشتر اعضای ستاد و همچنین استفاده از ظرفیت رسانه‌ها برای فرهنگسازی، گام های مهمی در مبارزه با قاچاق کالا برداشته شود.

۷۳۶۳/۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =