۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۲
کد خبرنگار: 2107
کد خبر: 83369838
۰ نفر

برچسب‌ها

مطالبه‌گری جوانان با حفظ حرمت مسئولان انجام شود

سنندج - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با اشاره به اینکه یکی از وظایف کانون‌های فرهنگی و تبلیغی مطالبه گری است گفت: مطالبه گری جوانان باید با حفظ حرمت مسئولان انجام شود.

حجت الاسلام مختار کرمی روز سه شنبه در جمع اعضای کانون‌های فرهنگی سقز اظهار داشت: این مطالبه گری زمانی اتفاق می‌افتد که به صورت منسجم و با هدف مشترک و همفکری پیش برود.

وی با اشاره به اینکه دستگاه‌های فرهنگی دچار معضل کمبود مخاطب هستند، افزود: جذب مخاطب به سمت دستگاه‌های فرهنگی سخت است و یکی از دلایل آن می‌تواند نبود هنر برقراری ارتباط باشد.

حجت الاسلام کرمی با بیان اینکه فعالیت کانون‌های فرهنگی تبلیغی در کشور روی کاغذ مانده است اضافه کرد: این کانون‌ها در کردستان یک ظرفیت قوی است و باید از ظرفیت آنها برای جذب مخاطب و افزایش کارهای فرهنگی بهره برد.

وی گفت: غفلت از ظرفیت کانون‌های فرهنگی درست نیست، باید کانون‌ها فعال شوند و آنها را تقویت و برای ترویج اخلاق در جامعه تقویت کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: جوانی پر از شور و نشاط و صداقت و پاکی است و رهبر معظم انقلاب نیز به جوانان امید بسته‌اند و باید کسانی که ریش سفید کرده‌اند جا را برای فعالیت جوانان خالی کنند.

وی با بیان اینکه قبول مسئولیت باید در راستای خدمت به مردم باشد، افزود: مدیران و مسئولان باید کار را به دست جوانان بسپارند و راه را برای آنها باز کنند.

حجت الاسلام کرمی با اشاره به اینکه باید در شهرستان‌ها گروه‌هایی تشکیل شود تا مطالبات جوانان بررسی شود، اظهار داشت: باید فضا برای جوانان باز شود تا اظهار نظر کنند و از ایده و نظرات آنها استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: مطالبات جوانان باید با منطق و علم مطرح شود تا به نتیجه برسد و این مهم زمانی اتفاق می‌افتد که به صورت منسجم و با هدف مشترک و همفکری پیش برود.

۷۳۴۵ / ‏‬ ۳۰۳۴

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =