۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۸
کد خبرنگار: 1154
کد خبر: 83369826
۰ نفر

برچسب‌ها

 ۴۲ هزار انشعاب گاز یزد مربوط به واحدهای  صنعتی و تجاری است

یزد- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز یزد گفت: از ۴۲ هزار انشعاب گاز واحدهای صنعتی و تجاری استان، ۳۰۰ مورد آن مربوط به بخش صنعت میبد است که با هدف اشتغال زایی و رونق تولید واگذاری انشعاب گاز در این بخش سیر افزایشی دارد.

علی اکبر میدان شاهی روز سه شنبه در مراسم معارفه رئیس اداره گاز میبد افزود: با توجه به صنعتی بودن این منطقه ۳۵ درصد گاز مصرفی استان در بخش صنعت مربوط به این شهرستان است که این امر بیانگر اهمیت این بخش در یزد است.

وی تصریح کرد: زیرساخت های خوبی برای توسعه بخش صنعت در استان فراهم است، سال ۹۸ و سال آینده این شرکت صنعتگران بیشتری را با هدف توسعه و رونق تولید پوشش می دهد.

مدیرعامل شرکت گاز یزد یادآور شد: در بخش خانگی مصرف بهینه گاز مد نظر است و با برگزاری کلاس های آموزشی این موضوع دنبال و مصرف بهینه در بخش صنعت هم با مطالعه و پژوهش پیگیری می شود تا این نعمت خدادادی برای نسل های آینده هم حفظ شود.

وی در ادامه از فروش گاز سال گذشته به عنوان یک رکورد در یزد یاد کرد و اظهار داشت: با توجه به انتقال گاز از مسیر سه استان به یزد، خطوط تغذیه گاز قابلیت استمرار و تامین گاز را دارد که تاکنون به ندرت شاهد قطعی گاز به خصوص در بخش صنعتی بودیم.

وی با قدردانی از زحمات حمید رضا نعمت اللهی، مهدی دهقانی را به عنوان رئیس اداره گاز میبد معرفی کرد.
همچنین فرماندار میبد با قدردانی از مسئولان شرکت گاز استان یزد اظهار امیدواری کرد که با وجود ۲ شهرک صنعتی در این شهرستان تقویت مراکز گاز همچنان مورد عنایت است و همکاری لازم با مراکز صنعتی وجود داشته باشد.

حسین فلاح افزود: رونق بخش صنعت در میبد وضعیت مطلوبی دارد که در سایه آن مراکز صنعتی نسبت به عمل به تعهدات خود در مقابل شرکت گاز عنایت خواهند داشت.

وی همچنین به لزوم استفاده از یارانه در بخش صنعت، عدم افزایش تعرفه گاز برای نانوایان، تعامل با صنعتگران و… را مورد تاکید قرار داد.

مرکز شهرستان ۱۰۴ هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد مرکز این استان قرار دارد.

/ ۹۹۳۴/‏‬ ۲۰۴۷/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =