۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
کد خبرنگار: 1665
کد خبر 83369778
۰ نفر
مهلت ارسال آثار به جشنواره داستان رضوی  ترکی تمدید شد

زنجان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره ملی داستان نویسی رضوی به زبان ترکی آذری از سری برنامه های هفدهمین جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا (ع) تا ۱۰ تیر جاری تمدید شد.

فاطمه کرباسی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ارسال آثار به این جشنواره در سه رده سنی زیر ۱۵ سال، ۱۵ تا ۲۹ سال و بالای ۲۹ سال و در سه بخش داستان بلند، داستان کوتاه و داستانک (داستان بسیار کوتاه) تعریف شده است.
وی افزود: علاقه مندان تا ۱۰ تیر جاری فرصت دارند تا فرایند ثبت نام و ارسال آثار خود را از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی http://portal.shamstoos.ir/ انجام دهند.
کرباسی اظهار با بیان اینکه نتایج داوری آثار ارسال شده نمیه دوم تیرماه امسال اعلام می‌شود، اظهار داشت: آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی داستان نویسی رضوی به زبان ترکی نیز تیر سال جاری همزمان با دهه کرامت برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: جشنواره ملی داستان‌نویسی رضوی به زبان ترکی یک جشنواره تولیدی است و زمینه را برای آفرینش‌های ادبی در حوزه داستان نویسی برای علاقه مندان با محوریت آموزه‌ها و مفاهیم بلند دینی فراهم می‌کند.
به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و دبیر نخستین سال گذشته ۱۷۳ اثر از ۱۰ استان کشور به نخستین جشنواره ملی داستان‌نویسی رضوی به زبان ترکی ارسال شد.
گفتنی است پیش از این، استان زنجان از همایش 'علمی پژوهشی کرامت رضوی' از برنامه‌های جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا (ع) میزبانی می‌کرد که از سال گذشته با تغییرات انجام شده بنا شد تا جشنواره ملی داستان نویسی رضوی به زبان ترکی در این استان برگزار شود.
۳۰۸۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =