۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۱
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83369758
۰ نفر

برچسب‌ها

تشکیل شورای پیشکسوتان شهادت یزد ضروری است

یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت : برگزاری برنامه های مناسبتی و مرتبط با ‌هشت سال جنگ تحمیلی به دور از فعالیت های کلیشه ای انجام تا منجر به گسترش فرهنگ دینی و ارزش های دفاع مقدس شود و در این ارتباط تشکیل شورای پیشکسوتان شهادت ضروری است.

به گزارش عصر روز سه شنبه اداره کل روابط عمومی استانداری، محمدعلی طالبی در شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان افزود: برای برگزاری برنامه‌های مربوط به حوزه دفاع مقدس لازم است از کارهای موازی و کلیشه‌ای جلوگیری شود.

وی ادامه داد: باید با تشکیل کمیته طرح و برنامه به عنوان اتاق فکر، برنامه‌های مناسب و مرتبط با هشت سال جنگ تحمیلی، به گسترش فرهنگ دینی و ارزشهای دفاع مقدس در جامعه کمک کند.

استاندار یزد اظهار داشت: با تشکیل شورای پیشکسوتان جهاد و شهادت استان باید هرچه سریع انتخابات آن برگزار تا مطالبات پیشکسوتان، رزمندگان و جامعه ایثارگری استان از طریق این شورا پیگیری شود.

طالبی با تشکر از همکاری شورای شهر و شهرداری یزد در همکاری با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برای احداث و راه اندازی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان، بر تکمیل تمام فازهای این پروژه با هم افزایی همه دستگاه‌ها و ادارات مرتبط تاکید کرد.

استان یزد سه هزار و ۸۵۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

۷۵۳۶/‏‬ ۲۰۴۷/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =