تشکل های مردم نهاد به آسیب های اجتماعی بپردازند

کرج - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: سمن های مردم نهاد باید به مسایل مختلف و به ویژه آسیب های جامعه بپردازند.

به گزارش ایرنا، سعید ناجی روز سه شنبه در نشست با سمن‌ها و معتمدین محله در سالن اجتماعات فرمانداری فردیس افزود: با توجه به گستردگی کار و جغرافیایی رفع مشکلات اجتماعی با همکاری تشکل های مردم نهاد می توان مشکلات را برطرف کرد.

وی با بیان اینکه تنوع مسائل و موضوعات، دولت ها را از پرداختن به تمامی مسائلی که مردم و جوامع به آن نیاز دارد عاجز کرده است، اظهار داشت: تشکل های مردم نهاد شکل گرفتند تا بخشی از کارها بر دوش بگیرند و دولتها را از امر تصدی گری در این حوزه خارج کنند.

ناجی عنوان کرد: تشکل ها آمدند تا کارها به صورتی جزئی تر و تخصصی تر انجام شود، باید در حوزه بیماری خاص و کارهای فنی و تخصصی امور را به تشکل ها سپرد.

وی گفت: مسائلی مانند اعتیاد و زنان سرپرست خانواده، اشتغال، بیماری های خاص و مسائل دیگر متعدد و متنوع در زمین مانده و هیچکس به آنها توجه نمی کند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با اشاره به اینکه ۳۰ سال است که کتابخانه جدید در فردیس احداث نشده، افزود: در این حوزه غفلت شده وگرنه عمدی در کار نبوده است.

۷۴۱۳/‏‬ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =