۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۷
کد خبرنگار: 1182
کد خبر: 83369704
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار اهواز خلاء های حوزه فرهنگی شهرداری را مرتفع کند

اهواز – ایرنا- استاندار خوزستان گفت: شهر اهواز در حوزه های اجتماعی و فرهنگی دارای خلاء ها و نواقص بسیاری است و شهردار باید برای رفع این نواقص تلاش کند.

به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی روز سه شنبه درآیین معارفه شهردار اهواز با انتقاد از عدم تکریم شهردار سابق این شهر بیان کرد: باید طوری برنامه ریزی می شد که در این آیین ضمن معارفه شهردار فعلی، از تلاش های شهردار سابق نیز قدردانی می شد.

وی ادامه داد: اختلاف سلیقه ها در بین مدیران و مسئولان امری طبیعی است اما باید به گونه ای رفتار شود که همبستگی و همدلی میان آنان حفظ شود.

استاندار خوزستان گفت: شهردار فعلی اهواز جوان و با انگیزه است و باتوجه به انگیزه وی برای پیشرفت شهر از وی حمایت می کنم، شورای تامین نیز شهردار اهواز را برای ارائه خدمات رسانی مطلوب به شهروندان حمایت خواهد کرد.

لزوم شفاف سازی در شهرداری

همچنین شهردار اهواز در این آیین بیان کرد: انضباط اداری، مالی و ساختاری از مهم ترین اولویت‌ها برای مدیریت شهری اهواز است.

موسی شاعری با تاکید بر لزوم شفاف سازی در شهرداری ادامه داد: نباید توافقات در یک فضای بسته انجام شود زیرا خروجی آن‌ها تضییع بیت‌المال و حقوق مردم خواهد بود در این زمینه کوتاه نخواهیم آمد.

وی گفت: هیچکس نمی‌تواند به تنهایی مشکلات اهواز را حل کند باید در فضای همدلی و همکاری و با استفاده از همه امکانات موجود برای توسعه شهر گام‌های موثری برداشته شود.

شاعری وجود تنوع قومیتی در اهواز را یک فرصت دانست و افزود: وجود اقوام بزرگی مانند عرب و بختیاری در این شهر سبب هم افزایی بیشتر خواهد شد.

بنابراین گزارش، اعضای شورای اسلامی شهر اهواز ۲۶ اردیبهشت امسال از مجموع ۱۳ رأی، با ۱۱ رأی موافق منصور کتانباف شهردار پیشین را استیضاح، و موسی شاعری را با ۱۱ رأی موافق به عنوان سرپرست شهرداری اهواز انتخاب کردند.

چهارشنبه ۲۹ خرداد امسال رحمانی فضلی وزیر کشور حکم انتصاب موسی شاعری کریمی، شهردار جدید اهواز را امضا کرد.

شهردار سابق اهواز به دلیل آنچه که سفر کاری عنوان شده بود در آئین معارفه شهردار فعلی حضور نیافت.

۹۸۸۷/‏۶۰۰۲

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =