انصاری فرد: گزینه های سرمربیگری پرسپولیس در حد این تیم نیستند

تهران- ایرنا- مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: گزینه های سرمربیگری پرسپولیس در حد نام این تیم نیستند و متاسفم که سطح پرهوادارترین تیم آسیا را برخی مدیران تا این حد پایین آورده اند.

«عباس انصاری فرد» روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص وضعیت انتخاب سرمربی پرسپولیس، گفت: مدیران این باشگاه بهتر است به هواداران اعتماد کنند و حداقل گزارش روزانه به آنها بدهند. هواداران نگران شرایط تیم هستند و حق دارند بدانند مدیران چه اقداماتی را رقم می زنند.

وی ادامه داد: اینکه این دوستان اصل مذاکره با سرمربی خارجی را بلد هستند یا خیر را نمی توانم به صورت دقیق مطرح کنم، اما واقعیت فوتبال با تصور آقایان متفاوت است. مدیریت فوتبالی از بیرون آسان به نظر می رسد اما در واقع بسیار دشوار است.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در خصوص ناراحتی هواداران از مدیران باشگاه گفت: وقتی به هواداران اطلاعات نادرست داده می شود آنها حق دارند از مدیران باشگاه دلگیر شوند.

وی در رابطه با شیوه مذاکره مدیران پرسپولیس با مربیان خارجی اظهار داشت: این شیوه بسیار غلط است. مربیان خارجی همیشه در بین خود یک حرف مشترک دارند و اگر احساس کنند مدیر مذاکره کنند کار را بلد نیست سریعاً شرایط را به سود خود تغییر می دهند و مبالغ را افزایش می دهند.

انصاری فرد تصریح کرد: افراد زیادی از داخل فوتبال کشور به این مربیان خارجی مشورت های نادرست می دهند و باعث می شوند قرارداد آنها افزایش زیادی پیدا کند. مدیران ما باید از قیمت مربیان مد نظر خود آگاه باشند و فقط به اسامی توجه نکنند. در فوتبال ایران فقط به اسامی توجه می شود و اصلاً به رزومه افراد نگاه نمی کنند.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا بهتر نبود از مربی ایرانی در راس کادرفنی استفاده می شد، گفت: موافق حضور مربیان خارجی بزرگ هستم که بتوانیم در کنار آنها چند مربی داخلی بزرگ بسازیم. تنش های زیادی در پرسپولیس وجود دارد که معمولاً مربیان ایرانی مقابل آنها ناکام هستند و خیلی سریع ضربه می خورند.

وی اظهار کرد: گزینه هایی که برای هدایت پرسپولیس مطرح می شوند در حد این تیم نیستند و متاسفم که تا این حد پر هوادار ترین باشگاه آسیا را دست کم می گیریم. پرسپولیس در این شرایط نیاز به مربی بزرگ‌تر از برانکو دارد. برانکو اگر موفق بود به خاطر وضعیت نابسامان رقبای قدیمی ما بود و مطمئن باشید اگر امسال می ماند به این راحتی قهرمان نمی شد.

انصاری فرد خاطرنشان کرد: متاسفانه برای فوتبال ایران فوتبالی ها تصمیم نمی گیرند. مدیران ما غیر فوتبالی هستند و هر فردی که یک مربی خارجی را معرفی می کند، سریع به سمت آنها می روند و این بسیار خطرناک است.

در حال حاضر مدیران باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با گزینه های مد نظر خود راهی استانبول شده اند و با گزینه های بسیار زیادی در حال مذاکره هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =