۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۳
کد خبرنگار: 1061
کد خبر: 83369665
۰ نفر

برچسب‌ها

توپ‌های جدید لیگ برتر فوتسال توزیع می‌شود

تهران – ایرنا - دبیر سازمان لیگ فوتسال اعلام کرد که هفته آینده توپ‌های جدید لیگ برتر فوتسال بین باشگاه‌های حاضر در این مسابقات توزیع می‌شود.

فصل جدید لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در سال ۹۹-۹۸ از سیزدهم تیر ماه با حضور ۱۴ تیم و دیدار اهورای بهبهان و مس سونگون ورزقان به عنوان بازی افتتاحیه آغاز می‌شود.

این در حالی است که در آستانه ۹ روز به آغاز این مسابقات و در حالی که تیم‌ها خود را برای حضوری موفق آماده می‌کنند، سازمان لیگ فوتسال توپ‌های جدید را به باشگاه‌های حاضر هنوز تحویل نداده است.

کیفیت پایین توپ‌ها در فصل گذشته مسابقات نیز سبب گله مندی کادرفنی تیم‌ها و بازیکنان شده بود.

با این حال «آرش جابری» دبیر سازمان لیگ فوتسال در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد که توپ‌های جدید هفته آینده به باشگاه‌ها تحویل داده می‌شود.

وی درباره اینکه آیا این دوره از مسابقات پخش زنده تلویزیونی دارد یا خیر؟ اظهار نظری نکرد و گفت در این خصوص باید «محمد حسن انصاری فرد» به عنوان رئیس و سخنگوی سازمان لیگ فوتسال پاسخگو باشد.

برنامه مسابقات:

پنجشنبه ۱۳ تیر

اهورای بهبهان - مس سونگون ورزقان

جمعه ۱۴ تیر

شهروند ساری - سن‌ایچ ساوه

مقاومت البرز - سوهان محمد سیمای قم

مقاومت قرچک - فرش‌آرای مشهد

لبنیات ارژن شیراز - آذرخش بندرعباس

شاهین کرمانشاه - شرکت ملی حفاری خوزستان

گیتی پسند اصفهان - هایپرشهر شاهین‌شهر

مسابقات لیگ برتر فوتسال ایران در سال ۱۳۸۲ راه‌اندازی شد. تیم گیتی پسند اصفهان با ۳ عنوان قهرمانی پر افتخارترین تیم در بین باشگاه‌های حاضر در این مسابقات است.

تیم‌های شهید منصوری قرچک، تام ایران خودرو تهران، فولاد ماهان اصفهان، شن‌سا ساوه، تأسیسات دریایی تهران و مس سونگون ورزقان (هرکدام دو بار) و تیم دبیری تبریز (یک بار) نیز به مقام قهرمانی رسیده‌اند.

تیم قهرمان مسابقات به جام باشگاه‌های فوتسال آسیا راه پیدا می‌کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =