۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۰
کد خبرنگار: 1936
کد خبر: 83369635
۰ نفر

برچسب‌ها

همدان ۲۱۷ تشکل کارگری و کارفرمایی دارد

همدان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان گفت: ۲۱۷ تشکل کارگری و کارفرمایی در واحدهای اقتصادی این استان فعالیت می کنند.

احمد توصیفیان روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه وضعیت تشکل‌های کارگری و کارفرمایی استان مطلوب است، اظهار داشت: در این استان فعالیت‌های خوبی برای توسعه و ارتقا تشکلات صنفی انجام شده است.

وی افزود: در حال حاضر تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در حوزه کار و تولید و تصمیم‌سازی‌های کلان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند و توسعه و تقویت آن‌ها در محیط‌های کار و تولید تاثیر بسزایی در تنظیم رابطه کارفرما و کارگران ایفا کرده و از تنش‌های کاری، جلوگیری می‌کند.

توصیفیان عنوان کرد: نظر به اهمیت و نقش بسزایی که تشکلات کارگری و کارفرمایی به عنوان شرکای اجتماعی در سالم‌سازی محیط‌های کارگری و ارتقای سطح بهره‌وری و به طور کلی در چرخه اقتصادی جامعه ایفا می‌کنند تقویت، ترغیب و تشویق تشکلات از حیث کمی و کیفی از برنامه‌های مهم این اداره کل است.

وی ادامه داد: مجموع این تشکلات با تلاش همکاران ضمن حفظ و به روز نگه داشتن تشکلات در سال ۹۷ حدود ۱۵ درصد افزایش داشته اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان افزود: با برگزاری کارگاه‌های آموزشی متعدد و دوره‌های آموزشی مختلف تشکل‌ها، بیش از ۴۴۰ نفر ساعت آموزش‌های مرتبط ارائه شده است.

در استان همدان بیش از یک هزار تعاونی فعال است.
۷۵۲۳/‏۲۰۸۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =