۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۱
کد خبرنگار: 1112
کد خبر: 83369630
۰ نفر

برچسب‌ها

شبنم قلی‌خانی «تنها راه ممکن» را به شانو می‌برد

تهران- ایرنا- نمایش تنها راه ممکن به نویسندگی محمد یعقوبی و کارگردانی شبنم قلی‌خانی از پنجم تیرماه در تماشاخانه شانو به صحنه می رود.

به گزارش روابط عمومی «نمایش تنها راه ممکن» به نویسندگی محمد یعقوبی و کارگردانی شبنم قلی‌خانی از روز چهارشنبه پنجم تیرماه ساعت ۲۱ در تماشاخانه شانو به صحنه می رود.

در این اثر نمایشی آرام احمدی نیا، مهدی افشاری، محمد بختیاری، سعید بینا، نگین پزشکی، فاطمه پریدار، کیانا تاجیک، الهه جامی، محمد حاجی محمدی، پارسا خسروی، امیرحسین رحمانی، فردین رحمان پور، سعید ره نورد، علیرضا رئیسی، ماکان سیگارچی، ندا سهرابیان، گلناز شیرانی، زهرا عبدالهی، دینا غلامی، امیر فرمانی، امیرحسین مرادی، کامیار مهدیزاده، نگار مهری، محسن مولایی و محمدرضا نیکزاد به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است که اپیزودهای «تنها راه ممکن» برش هایی از وضعیت ما در این دنیاست و اگرچه در انتها آب پاکی را روی دست ما میریزد که تنها راه ممکن برای حکم فرما شدن خوبی بر دنیا، ناممکن است و عدالتی در این، برای آدم ها نیست اما در ذات خود امیدی نهفته دارد چرا که تئاتر است و تئاتر با نشان دادن دنیا را بهتر میکند. بر روی صحنه تنها راه ممکن، غیر ممکن نیست.

پس از چند تجربه کارگردانی در دهه ۸۰، تنها راه ممکن دومین تجربه کارگردانی شبنم قلی‌خانی به همراه هنرجویان و شاگردانش در عرصه بازیگری است؛ او پیش از این نمایش شایعه بی اساس را در دی ماه به همراه هنرجویان دوره قبل خود در تماشاخانه مهرگان به صحنه برده است.

علاقمندان جهت تهیه بلیت این نمایش میتوانند به سایت تیوال و یا گیشه تماشاخانه شانو مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =