همکاری روحانیان با ماموران انتظامی یزد در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است

یزد - ایرنا- فرمانده انتظامی یزد گفت: همراهی روحانیان با ماموران انتظامی در کلانتری‌ها می‌تواند در راستای افزایش سطح فرهنگ جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان بسیار اثرگذار باشد.

سرتیپ محمدرضا میرحیدری روز سه شنبه به مناسبت هفته تبلیغ و اطلاع رسانی اسلامی (اول الی هفتم تیر) در دیدار مدیرکل تبلیغات اسلامی یزد به اطلاعات و آمار به روز نیروهای انتظامی در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و افزود این نیرو می‌تواند با ارائه این آمارها به شبکه تبلیغی و یا اعزام کارشناسان متخصص به تشکل‌های وابسته به سازمان تبلیغات سهم بسزایی را در آگاهی بخشی اعضای مختلف جامعه ایفا کند.

وی از هیأت‌های مذهبی و مساجد به عنوان سنگرهای مهم و ارزشمند انقلاب یاد کرد و گفت: نباید اجازه ورود دشمنان را به این سنگرها داد چرا که حضور آنها در این سنگرها می‌تواند آسیب‌های جدی برای را برای کشور به همراه داشته باشد.

همچنین مدیرکل تبلیغات اسلامی یزد گفت: انقلاب اسلامی ایران از ابتدا به عنوان انقلابی که در آن مسائل فرهنگی و تبلیغی از جایگاه ویژه‌ای برخودار است، شناخته شد تا جایی که نیروهای نظامی ما هم از پیوست فرهنگی برخوردارند.

حجت الاسلام سید محمدشریف حسینی کوهستانی افزود: انقلاب اسلامی یک هدف دارد و آن رساندن انسان به سعادت است لذا همه دستگاه‌ها باید در همین مسیر گام بردارند.

این مسئول فرهنگی استان بیان کرد: بحث تبلیغ در فعالیت‌های فرهنگی خلاصه نمی‌شود و همه دستگاه‌ها باید برای خود پیوست فرهنگی داشته باشد.

حسسینی کوهستانی از تعامل و هم افزایی بین دستگاهی به عنوان نیاز امروز جامعه یاد کرد و افزود: حرکت جهادی وقتی می‌تواند گره گشای مشکلات کشور باشد که تعامل دستگاه‌ها نیز در کنار آن قرار گیرد.

استان یزد یک هزار و ۵۰۰ روحانی دارد.

۷۵۳۶/‏‬ ۲۰۴۷/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =