شایعه حضور موسی کولیبالی در تیم فولاد خوزستان به حقیقت پیوست

اهواز – ایرنا – سرپرست تیم فولاد خوزستان گفت: موسی کولیبالی مدافع اهل کشور مالی سرانجام به تیم فولاد خوزستان پیوست و پیراهن این تیم را در لیگ نوزدهم به تن خواهد کرد.

اسماعیل حاجی زاده روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: پس از مذاکره هایی که امروز با کولیبالی داشتیم با این بازیکن به توافق نهایی رسیدیم و او به طور قطع فصل آینده با ما خواهد بود.

وی در خصوص اینکه شب گذشته از سوی باشگاه نفت مسجدسلیمان اعلام شد که کولیبالی قراردادش را با این باشگاه تمدید کرده است گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم اما آنچه که برای ما مهم است حضور این بازیکن در ترکیب تیم فولاد است. این بازیکن به طور قطعی به تیم ما اضافه شده و به دیگر شایعات مطرح شده کاری نداریم.

حاجی زاده با بیان اینکه کولیبالی از بازیکنان مدنظر نکونام است گفت: خوشبختانه با حضور این بازیکن خط دفاع ما قوی‌تر خواهد شد. در ادامه به دنبال جذب چند بازیکن دیگر در پست دفاع چپ و هافبک میانی هستیم.

وی در خصوص شرایط خدمت سربازی عباس بوعذار گفت: ما با این بازیکن به توافق رسیدیم و هیچ مشکلی وجود ندارد ولی وی برای انجام کارهای پایان خدمت خود باید به باشگاه فجر سپاسی مراجعه کند تا پس از اتمام قانونی مدت سربازی اش بتواند بدون مشکل برای فولاد در لیگ نوزدهم به میدان برود.

سرپرست باشگاه فولاد در خصوص لوسیانو پری را گفت: هیچ باشگاهی حاضر نیست چنین بازیکنی را از دست بدهد لذا باید بگویم که پری را در فصل نوزدهم پیراهن فولاد را به تن خواهد کرد.

وی گفت: خوشبختانه در فصل نقل و انتقالات تاکنون به خوبی عمل کردیم و تلاش می‌کنیم در ادامه بازیکنان مدنظر کادر فنی را جذب کنیم.

۹۸۷۹/‏۶۰۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =