«نیمار» شرط کاهش دستمزد بارسلونا را پذیرفت

تهران- ایرنا- همکاری باشگاه پاری سن ژرمن با «نیمار» گرانقیمت ترین بازیکن جهان رفته رفته به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود و براساس گزارش‌ها مرد برزیلی شرط باشگاه بارسلونا را مبنی بر کاهش دستمزد پذیرفته است.

براساس گزارش روزنامه اسپورت اسپانیا، نیمار برای بازگشت به نیوکمپ پس از انتقال رکوردشکن به پاریس در سال ۲۰۱۷، با مقامات تیم پیشین خود به توافق اولیه رسیده است.

نیمار ۲ سال در پاری سن ژرمن بود و در این دوران با انواع و اقسام مشکلات از مصدومیت‌های پیاپی گرفته تا مطرح شدن اتهامات تعرض جنسی علیه خود، دست و پنجه نرم کرد؛ مشکلاتی که همچنان به قوت خود باقی است به طوری که کاپیتان سابق سلسائو کوپا آمریکا را به دلیل مصدومیت از دست داد و پرونده تعرض جنسی وی هنوز حل و فصل نشده است.

گزارش‌های اخیر از مکالمه وی با «ناصر الخلیفی» مالک پاری سن ژرمن و ابراز تمایل برای جدایی از این باشگاه حکایت داشت و در همین بین مرد برزیلی در گروه واتساپی معروف خود با «لوئیس سوارز» و «لیونل مسی» ستاره‌های بارسا، نسبت به بازگشت قریب الوقوع به نیوکمپ ابراز اطمینان کرد.

تمایل وی برای بازگشت به بارسلونا با گزارش‌هایی مبنی بر درخواست باشگاه اسپانیایی برای کاهش دستمزد (نصف درآمد هفتگی کنونی ۷۰۰ هزار دلار) و همچنین منصرف شدن از شکایت حقوقی علیه کاتالان‌ها در خصوص عدم پرداخت پاداش‌های وی همراه بوده است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha