۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۴
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83369547
۰ نفر

برچسب‌ها

تاج:‌ لطف خدا باعث عدم بروز حادثه ناگوار در ورزشگاه ها شد

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون فوتبال گفت:‌ اگر در لیگ گذشته اتفاق ناگواری رخ نداد واقعاً لطف خدا بود. سال ها قبل کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص نور ورزشگاه ها بسیار جدی برخورد کرد و اکنون باشگاه ها تمام مسابقات خود را زیر نور نیز برگزار می کنند.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال که امروز در جمع مربیان حاضر در دوره حرفه‌ای فوتبال حضور یافته بود، گفت: از حضور مدرس خارجی در این دوره بهترین تجربه و استفاده را ببرید. در گذشته زمانی که کلاس‌های مربیگری برگزار می‌شد، مدرک دوره از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا صادر می‌شد اما اکنون با تلاش‌های فدراسیون و کمیته آموزش شرایط به گونه‌ای شده که فدراسیون فوتبال با تأیید کمیته آموزش مدرک مربیانی که دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند، صادر می‌کند.
وی افزود: موانعی در خصوص بحث استانداردسازی و بحث ورزشگاه‌ها وجود دارد که تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم. در گذشته اگر باشگاه‌ها بدهکار بودند، سازمان لیگ با همکاری و اغماض سعی می‌کرد با تیم‌ها راه بیاید تا بتوانند مسابقات را برگزار کنند و تیم‌ها متضرر نشوند. اما از این پس هر باشگاهی باید بدهی‌های خود را تعیین تکلیف کند و در غیر صورت اجازه بازی نخواهد داشت.
رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص استاندارد سازی ورزشگاه‌ها گفت: در خصوص وضعیت ورزشگاه‌ها باید بگویم که اگر در لیگ گذشته اتفاق ناگواری رخ نداد واقعاً لطف خدا بود.
وی ادامه داد: بحث شماره گذاری صندلی‌ها و دوربین‌ها باید جدی گرفته شود. اگر ورزشگاه‌های آزادی، نقش جهان، فولاد شهر، یادگار امام تبریز، فولاد خوزستان و…درباره وضعیت ورزشگاه‌های شأن الزامات را انجام دهند، مسابقات برگزار خواهد شد در غیر این صورت اگر باشگاه‌ها، ورزشگاه‌هایشان را تأمین نکنند، مسابقات در استان‌های همجواری که شرایط مناسب ورزشگاه را داشته باشند، برگزار می‌شود. تمام سعی ما بر این است تا مسابقات را در بهترین شرایط و وضعیت برگزار کنیم.
تاج در پایان گفت: اینکه از شما مربیان می‌خواهم تمام تلاش خود را برای فراگیری تجربه و علم به روز فوتبال بکار گیرید. چرا که با رشد شما بازیکنان خوبی نیز تربیت خواهند شد و در نهایت تیم‌های خوب و در آخر شاهد تیم ملی قوی خواهیم بود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =