صعود ایتالیا در آخرین شب بازی های یک هشتم نهایی

تهران- ایرنا- تیم ایتالیا با برتری مقابل چین، در آخرین شب بازی های یک هشتم نهایی موفق به صعود به مرحله بعد شد.

مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام جهانی فوتبال زنان ۲۰۱۹ در فرانسه؛ سه شنبه شب پیگیری شد و تیم‌های ایتالیا و چین از ۲۰:۳۰ به وقت ایران به مصاف یکدیگر رفتند.

در این دیدار لاجوردی‌های ایتالیایی با برتری ۲ بر صفر برابر چین صعود خود را به مرحله یک چهارم نهایی قطعی کرد.

«ولنتینا جاجینتی» و «آئورارا گالی» بازیکنانی هستند است که در دقیقه ۱۵ و ۴۹ دو گل برای ایتالیا به ثمر رساندند.

لاجوردی‌های ایتالیایی در مرحله یک چهارم نهایی با برنده بازی هلند و ژاپن دیدار خواهند کرد که این بازی هشتم تیر ماه برگزار می‌شود.

همچنین امشب در ادامه رقابت‌های مرحله یک هشتم نهایی هلند و ژاپن از ۲۳:۳۰ به وقت ایران به مصاف یکدیگر می‌روند.

برنامه دیدارهای یک چهارم نهایی نیز از ۶ تیر ماه (پنجشنبه شب) در اولین دیدار با بازی نروژ و انگلیس پیگیری خواهد شد. همچنین فرانسه و آمریکا، آلمان و سوئد به ترتیب هفتم و هشتم تیر ماه به مصاف یکدیگر می‌روند.

پیش از این آلمان با برتری ۳ بر صفر برابر نیجریه و نروژ با ضربات پنالتی و نتیجه ۴ بر یک در دیدار با استرالیا به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

همچنین در شب دوم این رقابت‌ها انگلیس با نتیجه ۳ بر صفر کامرون را حذف کرد و فرانسه با برتری ۲ بر یک در وقت اضافه مقابل تیم مدعی برزیل به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی قدم گذاشت.

شب گذشته نیز سوئد با برتری یک بر صفر از کانادا عبور کرد و آمریکا مدافع عنوان قهرمانی با نتیجه ۲ بر یک از سد اسپانیا گذشت.

این رقابت‌ها از روز ۱۷ خردادماه در ۹ شهر فرانسه و در قالب ۶ گروه با حضور ۲۴ تیم آغاز شده است. مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات نیز تیم آمریکا است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =