۱۹۶ نماینده مجلس از عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر کردند

تهران- ایرنا- ۱۹۶ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر کردند.

احمد امیر آبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه در جلسه علنی امروز- سه شنبه -مجلس شورای اسلامی بیانیه ۱۹۶ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در قدردانی از عملکرد وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی را قرائت کرد.

در این بیانیه آمده است: جامعه کارگری، تعاون‌گران کارآفرینان، بازنشستگان، مددجویان، ایتام و زنان سرپرست خانوار، این وزارت‌خانه را پناهگاه خود می‌دانند. سوابق عملکرد و مدیریت آقای شریعتمداری با توجه به شرایط کشور، مدیریت موفقی بوده و نشان داده که می‌تواند تغییر و تحولات اساسی در بهبود معیشت و افزایش رفاه اجتماعی برای افراد تحت پوشش و جامه هدف آنها به وجود آورد.

این بیانیه می‌افزاید: برخورد با مفاسدی نظیر حقوق‌های نجومی، تهیه لیست ۱۴ هزار میلیارد تومانی بدهکاران معوق و مسکوت مانده شستا، اجرای قانون عدم به کارگیری بازنشستگان، برخورد جدی با ناهنجاری فسادزا چند شغله‌ها و شناسایی شرکت‌های زیان‌ده برای فروش، اصلاح و یا ادغام آنها گوشه‌ای از مدیریت جدید وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است که با تجربه چهار دهه موفق برنامه‌ریزی و مدیریت همراه با صداقت، شجاعت و تدبیر همین انتظار هم می‌رفت.

در پایان این بیانیه آمده است: ما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت همه‌جانبه از اقدامات ارزنده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امیدواریم با حمایت همه قوا نه تنها در این وزارت‌خانه بلکه به عنوان الگو در همه دستگاه‌ها موجبات رشد و تعالی کشور فراهم شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =