۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۸
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 83369435
۰ نفر
تامین مسکن مددجویان اولویت کمیته امداد خراسان رضوی است

سبزوار- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی گفت: تامین مسکن مددجویان این نهاد با کمک خیران و مشارکت دستگاههای اجرایی اولویت امسال کمیته امداد است.

حبیب‌الله آسوده روز سه شنبه در دیدار با خانواده های مددجوی شهرستان جغتای افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) آمادگی دارد مددجویان بدون مسکن را خانه‌دار کند.
وی با اشاره به اعطای تسهیلات مقاوم سازی منازل مددجویان اضافه کرد: در شهرستان جغتای ۲۱ مددجوی شهری فاقد مسکن هستند که این مشکل با همراهی و همکاری دستگاه‌های اجرایی شهرستان حل می شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: سال گذشته دو هزار و ۱۹ مسکن روستایی و شهری به خانواده های مددجوی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در خراسان رضوی تحویل داده شد.
آسوده افزود: مهم‌ترین مساله کمیته امداد حل مشکلات محرومان و نیازمندان است تا خللی به‌نظام اسلامی وارد نشود و در همین راستا با تقویت روحیه انقلابی و امدادگری کارکنان کمیته امداد سال گذشته با وجود فشارهای اقتصادی، صف اهدای جهیزیه و وام های کارگشایی از بین رفت و اعتبارت حوزه اشتغالزایی این استان به طور کامل جذب شد.
وی ادامه داد: یکی از رویکرد های کمیته امداد مردمی کردن فعالیت‌های این نهاد از طریق راه اندازی مراکز نیکوکاری است که روند خدمت‌رسانی به مددجویان را بیشتر می کند.
هم اکنون بیش از ۲۲۰ هزار خانوار با جمعیتی افزون بر نیم میلیون نفر در خراسان رضوی تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.
جغتای در ۳۵۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

۸۱۴۵/۷۴۹۵/‏۱۹۲۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =