۱۹ تیم خوزستانی در رقابت های فوتبال لیگ برتر پایه ها حضور دارند

اهواز – ایرنا – تقویم مسابقاتی لیگ های پایه کشور در فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد و ۱۹ تیم فوتبال خوزستانی برای حضور در رقابت های لیگ برتر و دسته یک رده سنی پایه ها اعلام آمادگی کردند.

کریم دلفی مسئول روابط عمومی هیات فوتبال خوزستان سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: جایگاه فوتبال خوزستان به ویژه در رده سنی پایه بر کسی پوشیده نیست از این رو هر ساله تعداد زیادی از تیم های استان در لیگ های مختلف کشور حضور دارند.

وی افزود: در لیگ برتر امیدهای کشور تیم های فولاد خوزستان، نفت آبادان و نفت اهواز حضور دارند این در حالی است که فصل گذشته تیم فولاد به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست یافت. لیگ این فصل با حضور ۱۲ تیم برگزار می شود.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال خوزستان در خصوص رقابت های لیگ برتر جوانان کشور گفت: تیم های فولاد خوزستان و نفت اهواز همچون فصل گذشته در این رقابت ها حاضر هستند؛ رقابت های این فصل با حضور ۱۲ تیم به صورت رفت و برگشت برگزار می شود.

وی گفت: رقابت های لیگ برتر نوجوانان کشور نیز با حضور ۳۳ تیم از سراسر کشور برگزار می شود که تیم های نفت آبادان، فولاد خوزستان و نفت اهواز از خوزستان در این پیکارها به مصاف حریفان شان می روند همچنین مسابقات نونهالان کشور با حضور ۳۰ تیم در پنج گروه برگزار می شود که تیم های فولاد خوزستان و دریا نوردان بندرامام هر ۲ از خوزستان در این پیکارها حاضر هستند.

دلفی افزود: تیم های ملی حفاری و نفت امیدیه در رقابت های لیگ دسته یک امیدهای کشور حضور دارند همچنین تیم های نفت امیدیه، استقلال اهواز، پتروشیمی بندر امام، ملی حفاری، نفت آبادان، بهمن دزفول و جندی شاپور دزفول در رقابت های لیگ دسته یک جوانان کشور تیمداری می کنند.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال خوزستان با بیان اینکه فصل گذشته عملکرد تیم های پایه استان در رقابت های کشوری بسیار خوب بود گفت: امیدواریم تیم های استان در این فصل از رقابت ها با برطرف کردن نقاط ضعف خود نتایج درخشانی کسب کنند.

وی گفت: با توجه به اینکه فصول گذشته بعضاً در برگزاری مسابقات با مشکل سخت افزاری همچون زمین برگزاری مسابقات و امکانات و تجهیزات جانبی مواجه بودیم انتظار می رودکه باشگاه ها قبل از شروع این دوره از مسابقات نسبت به معرفی استادیوم مناسب و رفع نواقص استادیوم های محل برگزاری تا تاریخ ۱۰ مردادماه ۹۸ اقدام نموده تا پس از بازدید و بررسی مجوز لازم صادر شود.

۹۸۷۹/‏۶۰۰۲/‏

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =