پلیس: ترافیک محدوده زوج یا فرد سابق تهران کاهش یافته است

تهران - ایرنا - رییس پلیس پایتخت گفت: با اجرای حلقه دوم طرح ترافیک (کنترل آلودگی هوا) در محدوده زوج یا فرد سابق، بار ترافیکی در این محدوده کاهش یافته است.

به گزارش خبرنگار ایرنا سردار حسین رحیمی روز سه شنبه در حاشیه بیست و ششمین مرحله از اجرای طرح رعد (بازداشت سارقان و مخلان نظم و امنیت عمومی) اظهارداشت: بررسی‌ها نشان می‌دهد که طی چند روز گذشته از اجرای طرح جدید محدوده ترافیکی، ترافیک در محدوده طرح زوج و یا فرد سابق کاهش داشته اما در خارج از این محدوده شاهد افزایش ترافیک بوده‌ایم.

وی در عین حال ادامه داد: به نظر می‌رسد قضاوت در مورد طرح جدید ترافیکی (کنترل آلودگی هوا) هنوز زود است و پلیس به طور دقیق و روزانه ارزیابی در این مورد را انجام می‌دهد.

به گزارش ایرنا از ابتدای تیرماه امسال طرح زوج یا فرد سابق شهر تهران حذف شد و در همان محدوده، طرح دیگری با عنوان حلقه دوم طرح ترافیک یا کنترل آلودگی هوا اجرا می‌شود که رانندگان ۲۰ روز در هر فصل به طور رایگان می‌توانند وارد آن شوند و برای مابقی روزها باید ۵۰ درصد هزینه ورود به طرح ترافیک را بپردازند.

ساکنان این محدوده و نیز رانندگان دارای معاینه فنی برتر برای ورود به محدوده مشمول تخفیف می شوند اما شرط آن برای آنکه جریمه نشوند ثبت مشخصات خودرو در سامانه تهران من است.
 

تهرام/‌۳۲۲۵/‏‬ ۱۰۰۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =