اجرای برنامه های فرهنگی و هنری نیاز اصلی جامعه امروزی است

خرم آباد - ایرنا - سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: اجرای برنامه های هنری از نیازهای اصلی جامعه امروز است که با قدرت ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایرنا احمد حسین فتایی روز سه شنبه در دیدار با رئیس خبرگزاری ایرنا لرستان اظهار داشت: ارائه و اجرای کنسرت‌های موسیقی فاخر از وظایف اصلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است که از این پس بیشتر به آن توجه خواهد شد

به گفته وی توزیع پراکندگی و توجه به موسیقی محلی و سنتی نیز از مواردی است که بر روی آنها تأکید ویژه ای خواهیم داشت.

وی تئاتر لرستان را سرشار از استعدادهای ناب دانست و گفت: برای این بخش مهم هنری برنامه‌های ویژه ای در نظر گرفته شده اما پیش از آن نیاز به تشکیل یک مجمع عمومی با حضور صاحب نظران این حوزه داریم تا بتوانیم برنامه‌های مذکور را به بهترین شکل ممکن پیگیری و محقق کنیم.

فتایی در خصوص ارتباط با رسانه‌ها نیز گفت: دستگاه‌های فرهنگی و رسانه‌ها ۲ بخش جدانشدنی هستند چرا که اگر در این حوزه موفق عمل کنیم اما اطلاع رسانی نشود در واقع کار مهمی صورت نگرفته است.

وی در خصوص برگزاری جلسات هم خانواده دستگاه ارشاد اسلامی نیز اظهار داشت: به جهت حصول تعامل بیشتر در بین این دستگاه‌ها بایستی این جلسات بصورت مستمر پیگیری شود زیرا تنها در این صورت است که یک کار فرهنگی نمود پیدا می‌کند.

محمد علیدوستی رئیس خبرگزاری ایرنا لرستان نیز در این دیدار با بیان اینکه اجرای طرح‌های فرهنگی زمانبر است اظهار داشت: تحقق این برنامه‌ها نیاز به ممارست و همکاری همه دستگاه‌های متولی فرهنگ دارد لذا خبرگزاری ایرنا در خصوص انعکاس اخبار فرهنگی و هنری استان همیشه پیشگام بوده و پیگیری مشکلات این حوزه تا حصول نتیجه لازم را وظیفه خود می‌داند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با برگزاری منظم جلسات دستگاه‌های هم خانواده ارشاد گام‌هایی محکم و اساسی در جهت اعتلای فرهنگ و هنر مردم قدرشناس لرستان برداشته شود.

/‏۶۰۶۰/‏ ۷۲۶۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =