۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۲
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 83369354
۰ نفر
پنج مرکز مداخله گر در امور پزشکی سبزوار مهر و موم شد

سبزوار- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: در پی بازرسی های مستمر کارشناسان نظارت بر درمان و پیگیری و گزارش های مردمی، امروز پنج مرکز مداخله گر در امور پزشکی در این شهر شناسایی و مهر وموم شد.

دکتر محمد نعمت شاهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد دو مرکز در زمینه طب سنتی و سه مرکز در زمینه زیبایی به صورت غیر مجاز فعالیت می کردند.
وی اضافه کرد: این مراکز در امور طب سنتی، طب سوزنی، حجامت، ماساژ درمانی و حذف موهای زائد با لیزر و تناسب اندام و لاغری به صورت غیر مجاز و بدون داشتن مدرک قانونی فعالیت می کردند که متخلفان به مراجع قضائی معرفی شدند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: طی سه ماهه نخست امسال دربازرسی های مستمر کارشناسان نظارت بر درمان ۱۰ مرکز مداخله گر در امور پزشکی در این شهرستان شناسایی و مهر و موم شد.
نعمت شاهی اضافه کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز مراکز و افراد فاقد صلاحیت در حوزه درمان با شماره ۴۴۰۱۱۰۶۶ تماس بگیرند تا در اسرع وقت نسبت به تعطیلی و معرفی خاطیان به مراجع قضائی اقدام لازم صورت گیرد.
۳۷ مرکز بهداشتی و درمانی، ۱۹۴ خانه بهداشت و شش بیمارستان زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به جمعیت ساکن در شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌کنند.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

۸۱۴۵/۷۴۹۵/‏۱۹۲۲
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =