۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۱
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 83369309
۰ نفر
تنظیم بازار در البرز توسط اصناف انجام شود

کرج – ایرنا – معاون اقتصادی استانداری البرز گفت: تنظیم بازار و توزیع کالاهای اساسی توسط بازاریان، یکی از مسایلی است که همواره استاندار بر آن تاکید دارند.

به گزارش ایرنا، جهانگیر شاهمرادی روز سه شنبه در مراسم گرامیداشت روز اصناف در باشگاه میلاد کرج افزود: تاکید استاندار بر این است که تنظیم بازار و توزیع کالاهای اساسی توسط اصناف و اتحادیه ها انجام و دستگاه های حکومتی وظیفه برنامه ریزی و نظارت را بر عهده داشته باشند.

وی با بیان اینکه در شرایط اقتصادی موجود، با همدلی و وحدت این دوره را با موفقیت خواهیم گذراند خاطر نشان کرد: همچنین یکی از تاکیدات استاندار البرز، این است که اصناف و بازاریان در صف مبارزه با دشمن در جنگ اقتصادی هستند و در شکست های نقشه های دشمنان نقشی موثر دارند.

شاهمرادی درادامه به برگزاری انتخابات اصناف استان در چند روز آینده اشاره و گفت: اعضایی که انتخاب می شوند برای ما قابل احترام هستند و حمایت های همه جانبه از آنها خواهیم داشت.

وی ادامه داد: یکی از انتظارات ما از دور جدید این است که آموزش را به عنوان یکی از برنامه های اصلی خود داشته باشند، روسای اتحادیه ها، اتحادیه ها و صنوف نیاز به آموزش هایی دارند و ما نیز نظارت و حمایت می کنیم.

معاون استاندار البرز افزود: ممکن است یکی از تقاضاهای مشتریان، فاکتور است، اگر فروشنده در این مساله کوتاهی کند، نشان می دهد که خوب آموزش نداده ایم.

وی به ظرفیت های البرز اشاره و گفت: با توجه به اینکه این استان در نزدیکی پایتخت قرار داشته و محل عبور استان های مختلفی است، از اصناف انتظار داریم که به فکر ایجاد بازارهای تخصصی باشند.

شاهمرادی ادامه داد: به گونه ای که اگر یک گردشگر، به تهران می آید برای خرید از بازارهای تخصصی به سمت البرز کشیده شود، اصناف این مساله را در دستور کار خود قرار دهند.

وی ادامه اد: البرز در کنار تهران است، باید به گونه ای فعالیت کنیم که مسائل اقتصادی تهران را کرج بتواند پوشش بدهد.

معاون استاندار البرز گفت: راه اندازی بازار بزرگ کرج با تقلید از معماری سنتی اصیل ایرانی و بومی سازی شده و برج اصناف از دیگر مسایلی است که باید در دستور کار قرار گیرند.

شاهمرادی با اشاره به اینکه با تلاش استاندار، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه های اجرایی بخشی از مشکلات شیخ آباد برطرف شده خاطر نشان کرد: زیر ساخت هایی از جمله گاز و برق آن تقریباً تمام شده و از شهرداری نیز انتظار می رود که خدمات شهری مکانی را که هفت هزار شغل حداقل می تواند ایجاد کند، تحت پوشش قرار دهد.

۷۴۱۴/‏‬ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =