نماینده جنبش حماس در لبنان: ننگ بر کسانی که حقوق و مقدسات را به فروش می گذارند

بیروت- ایرنا- "احمد عبدالهادی" نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در لبنان گفت: ننگ و عار بر تمام تاجرانی که حقوق و مقدسات را به فروش می گذارند.

به گزارش امروز (سه شنبه) شبکه المیادین، عبدالهادی افزود: آنها (عرب های مرتجع) به دنبال این هستند که کنفرانس بحرین به جشن فروش فلسطین به بهایی اندک تبدیل شود؛ ما به تاجران خون و سرزمین و مقدسات می گوییم، "اگر تمام پول ها و طلاهای دنیا را به ما بدهید، از سرزمین و حقوق خود دست برنمی داریم و جانفشانی ها و ایستادگی ملت را از زمان نکبت تاکنون و همچنین از خودگذشتگی های اسیرانی که جوانی خود را در زندان سپری کردند، فراموش نمی کنیم".

وی تصریح کرد: با موضع یکپارچه اعلام می کنیم، با معامله قرن و کنفرانس بحرین و فروش قضیه خود مخالفیم؛ به معامله قرن و به کنفرانس بحرین نه می گوییم، ننگ و عار بر شرکت کنندگان در آن.

عبدالهادی همچنین از موضع لبنان مبنی بر تحریم کنفرانس منامه و مخالفت با فروش حقوق ملت فلسطین تقدیر کرد.

نماینده جنبش حماس در لبنان افزود: ننگ بر کسانی که حقوق و مقدسات را به فروش می گذارند، حال آنکه ائتلاف و اتحاد مقاومت در منطقه پیروز خواهد شد و موشک های ما آنان را نابود خواهد کرد.

شیخ "ماهر حمود" رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت نیز در این باره گفت: طرح آمریکا در منطقه شکست خورده و واقعیت های تاریخ شاهد آن است و اکنون اتحاد فلسطینی ها و پایان دسته بندی بر اساس مقاومت در تمام اشکال آن، از ضرورت های رویارویی است.

وی تاکید کرد: تمام شرکت کنندگان در معامله قرن به امت مسلمان و ملت فلسطین خیانت کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =