غفور بهترین مهاجم و معروف بهترین پاسور لیگ ملت‌های والیبال

تهران - ایرنا - در پایان هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال، ۲ بازیکن تیم ملی ایران در صدر بهترین مهاجمین و پاسورهای مسابقات قرار دارند.

تیم ملی والیبال ایران تا پایان هفته چهارم مسابقات، ۱۰ برد و ۳۰ امتیاز از ۱۲ بازی کسب کرده است و در رده دوم جدول رده‌بندی قرار دارد. ملی‌پوشان ایران برای قطعی کردن صعود خود به مرحله نهایی رقابت‌ها به یک برد دیگر در هفته چهارم نیاز دارند.

«سعید معروف» کاپیتان ایران که از روز نخست مسابقات، رتبه نخست رده‌بندی بهترین پاسورها را در اختیار گرفته بود، همچنان این رتبه را حفظ کرده است. معروف در طول مسابقات در هر ست به طور میانگین ۹.۰۷ پاس منجر به امتیاز داده است.

«امیر غفور» دیگر ستاره والیبال ایران در این دوره از مسابقات با وجود اینکه در دیدار با فرانسه اصلاً به میدان نرفت، با ۱۸۲ امتیاز، رتبه نخست امتیازآورترین بازیکنان مسابقات و با ۵۷.۳۰ درصد موفقیت در زدن اسپک، بهترین مهاجم برتر رقابت‌ها به حساب می‌آید.

«سید محمد موسوی» هم که در مسابقه با پرتغال به دلیل مصدومیت غایب بود و مقابل فرانسه هم ۲ ست بازی کرد، رتبه نخست بهترین مدافعین روی تور را از دست داد و در رده دوم قرار گرفت. موسوی در هر ست به طور میانگین ۰.۵۱ امتیاز با دفاع روی تور کسب کرده است.

در بخش بهترین دریافت‌کنندگان مسابقات، «محمدرضا حضرت‌پور» با ۲۵.۳۵، «میلاد عبادی‌پور» با ۲۵.۱۱ و «پوریا فیاضی» با ۲۰.۹ درصد موفقیت، به ترتیب رتبه‌های دوم، سوم و هشتم را در اختیار دارند.

حضرت‌پور با ۱.۷۰، عبادی‌پور با ۱.۴۲، غفور با ۱.۴۲ و معروف با ۱.۳۷ توپ‌گیری در هر ست، رتبه‌های ششم، دهم، یازدهم و دوازدهم بهترین توپ‌گیران مسابقات را به خود اختصاص دادند.

«پوریا فیاضی» با میانگین ۰.۲۸ امتیاز سرویس در هر ست، رتبه هشتم بهترین زننده سرویس مسابقات را در اختیار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =