پردیس کیش دانشگاه امیرکبیر دانشجوی ارشد می پذیرد

تهران- ایرنا- پردیس بین‌الملل کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای نیم‌سال اول تحصیلی ۹۹-۹۸( مهر ۱۳۹۸) در مقطع کارشناسی ارشد به صورت حضوری و آموزش الکترونیکی (مجازی) دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش روز سه شنبه دانشگاه صنعتی امیرکبیر، پذیرش دانشجو در پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر بدون نیاز به شرکت در آزمون سراسری و صرفاً از طریق بررسی سوابق و مصاحبه حضوری (آزمون اختصاصی) انجام می شود.
پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر در رشته های مهندسی فناوری اطلاعات (IT)، تجارت الکترونیک، مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)، مدیریت کسب و کار (MBA) در گرایش های بازاریابی، مالی و سیستم های اطلاعاتی و مهندسی عمران، مهندسی و مدیریت ساخت دانشجو پذیرش می کند.

در این پردیس کلاس های درس به گونه ای برنامه ریزی شده که در هر نیم سال تحصیلی برای دوره های حضوری فقط پنج حضور در پردیس بین المللی کیش (هر بار شه روز چهارشنبه تا جمعه) و برای دوره های مجازی سه بار حضور (هر بار یک روز پنج شنبه یا جمعه) الزامی است.

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر به نشانی http://kish.aut.ac.ir/ مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =