۹ اثر در بخش ویدیویی جشنواره فیلم شهر رقابت می کنند

تهران-ایرنا- دبیرخانه هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم شهر اعلام کرد: ۹ اثر در بخش فیلم های بلند داستانی (ویدیویی) این جشنواره به رقابت می پردازند.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از این جشنواره، هیأت انتخاب بخش بلند داستانی متشکل از مسعود اطیابی، مهدی جعفری و بهمن حبشی از میان آثار رسیده به بخش ویدئویی ۹ فیلم را برای حضور و رقابت در این بخش انتخاب کردند.

«پاسیو» به کارگردانی مریم بحرالعلومی و تهیه کنندگی امیر سیدزاده، «نگاه خیره» به کارگردانی و تهیه کنندگی فرزاد خوشدست، «خانه پلاک ندارد» به کارگردانی مهدی ناظریان و تهیه کنندگی مهدی ناظریان و مهدی شمقدری، «اینجا خانه من است» به کارگردانی خیراله تقیانی پور و تهیه کنندگی جواد نوری، «آندرانیک» به کارگردانی و تهیه کنندگی حسین مهکام از جمله این آثار هستند.

همچنین «در میان امواج» به کارگردانی هادی شریعتی و تهیه کنندگی رقیه السادات حسینی، «یک خواب کوچولو» به کارگردانی و تهیه کنندگی حسین عامری، «آکاردئون» به کارگردانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب و «بیا از گذشته حرف بزنیم» به کارگردانی و تهیه کنندگی حمید نعمت الله از دیگر آثار منتخب در بخش فیلم‌های بلند داستانی (ویدئویی) هفتمیمن جشنواره فیلم شهر هستند.

این جشنواره توسط مؤسسه تصویرشهر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به دبیری هاشم میرزاخانی در پنج بخش «مسابقه سینمای ایران»، «مسابقه سینمای بین الملل»، «مسابقه محله»، «مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران» و «جنبی» از ۲۶ تا ۳۱ تیر امسال در پردیس سینما گالری ملت برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت آخرین اخبار جشنواره فیلم شهر به وب سایت رسمی آن به نشانی www.shahrfilmfest.com مراجعه کنند.

تهرام/۷۲۴۵/ ۱۰۰۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =