فرماندار ایرانشهر: خدمت بی منت به مردم وظیفه همه مدیران است

زاهدان- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر گفت: خدمت بی منت به مردم و تکریم ارباب رجوع از وظایف مهم مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی است.

ابوذر کوثری که به تازگی به عنوان فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر منصوب شده است روز سه شنبه در حاشیه بازدید سرزده از برخی ادارات این شهرستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای رسیدگی به امور و مسائل مردم در نهادها و دستگاه‌های دولتی و بررسی چگونگی خدمت رسانی به آنان، امروز به صورت سرزده از ادارات برق، ثبت احوال، جهاد کشاورزی و آب و فاضلاب شهری و روستایی بازدید به عمل آمد.

وی تکریم ارباب رجوع، رعایت حقوق مردم و ارائه خدمات بهینه را اولویت نخست تمامی ادارات و نهادهای شهرستان ایرانشهر عنوان کرد و افزود: هدف از این بازدیدها و سرکشی‌های سرزده ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی ادارات دولتی به مردم شهرستان و آگاهی از مسائل و مشکلات آنها است.

فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر تصریح کرد: نظارت بر عملکرد مناسب دستگاه‌های اجرایی از جمله اقداماتی است که در این شهرستان برای ارتقاء سطح کیفی خدمات دولتی به مردم ادامه خواهد یافت.

وی با تاکید بر خدمت بی منت به مردم تصریح کرد: سیستم اداری باید تلاش کند تا با بهره مندی از امکانات و سرمایه‌های موجود و توانمندسازی و توان افزایی خود خدمات مناسب به مردم ارائه دهد.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: شهرستان ایرانشهر با مردم مهربان و خونگرم که به شهر میزبانان ولایت مشهور است از شهرستانهای بزرگ با ظرفیتها و توانمندیهای گسترده بویژه در بخش کشاورزی و صنعت است که در صورت آماده شدن زیر ساخت های مورد نیاز و سرمایه گذاری های بخش خصوصی و دولتی می تواند نقس بسیار مهمی در توسعه و رونق اقتصادی این استان ایفا کند.

۷۳۱۴ **۶۰۸۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =