توجه به مطالبات مردم از تاکیدات بیانیه گام دوم انقلاب است

سنندج - ایرنا - مدیرکل تبلیغات کردستان گفت: توجه به مطالبات و خواسته های مردم از جمله بندهای مورد تاکید رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم است.

حجت الاسلام مختار کرمی روز سه شنبه در جمع مرزداران و ارتشیان مستقر در شهرستان سقز اظهار داشت: با توجه به تاکیدات این بیانیه باید براساس نیاز مردم برنامه‌ریزی انجام شود چرا که دنبال کارهای بی‌هزینه و راحت بودن نمی‌تواند نیاز مردم را برطرف کند.

وی افزود: بیشترین مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب جوانان هستند و باید زمینه برای ورود به عرصه برای این قشر فراهم شود اما مدیرانی هستند که به میز ریاست چسبیده و اجازه نمی‌دهند جوانان وارد این عرصه شود.

مدیرکل تبلیغات کردستان گفت: مخاطب قرار دادن جوانان مومن انقلابی از موارد مهمی است که در بیانیه گام دوم انقلاب ذکر شده و رهبر معظم انقلاب به جوانان امید بسته‌اند و مسئولان نیز باید فرصت را برای این قشر فراهم کرده و کار را به آنها واگذار کنند.

وی اعتماد را مهمترین سرمایه مردم در مشارکت اجتماعی و فعالیت‌های فرهنگی دانست و اظهار داشت: مسئولان نباید اجازه دهند که اعتماد مردم نسبت به آنها از بین برود.

حجت الاسلام کرمی افزود: رهبرمعظم انقلاب از نخبگان جامعه، روحانیون، اساتید و فرهیختگان انتظار دارند بیانیه را برای مردم تبیین کنند و جوانان نیز باید گوش فرا داده و بیانیه را سرلوحه کارها و فعالیت های خود قرار دهند.

وی یادآور شد: جامعیت از خصوصیات بارز این بیانیه است و رهبرمعظم انقلاب به مشکلات، سوء تدبیرها، خطاهای گذشته، ظرفیت‌ها و امکانات، تجهیزات و پتانسیل‌هایی که وجود داشته و یا در آینده وجود خواهد داشت اشاره فرموده‌اند و این مهم برای همه ما حائز اهمیت است.

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب ۲۴ بهمن امسال در بیانیه ای خطاب به جوانان و آینده‌سازان ایران، برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمان های انقلاب اسلامی را در هفت فصل تبیین کردند.

۷۳۴۸ / ‏‬ ۳۰۳۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =