۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۲
کد خبرنگار: 1007
کد خبر: 83368968
۰ نفر
مرتبه علمی اعضای هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی ارتقا یافت

اردبیل - ایرنا - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی از ارتقای مرتبه علمی ۱۱ نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایرنا، دکتر ابوالفضل بضاعت پور روز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: اعضای هیات ممیزه دانشگاه محقق اردبیلی با ارتقای رتبه علمی ۱۱ نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه موافقت کردند که در این میان برای اولین بار در استان اردبیل یک زن به مرتبه علمی استادی ارتقا یافت.

وی افزود: دکتر حبیب ابراهیم پور از دانشکده ادبیات و علوم انسانی، دکتر حمیدرضا محمددوست چمن آباد از دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، دکتر عادل اکبری مجد از دانشکده فنی و مهندسی و دکتر نیلوفر میکاییلی از دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی به مرتبه علمی استاد ارتقا یافتند.
وی اظهار داشت: دکتر حسین محمدزاده از دانشکده علوم، دکتر اسماعیل سعادتی خمسه از دانشکده ادبیات و علوم انسانی، دکتر ولی رسولی شربیانی از دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، دکتر علی رضایی شریف از دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی، دکتر حسین رحیمی کلور از دانشکده ادبیات و علوم انسانی، دکتر نعمت هدایت ایوریق از دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی و دکتر سیف اله آقاجانی از دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی به مرتبه علمی دانشیاری ارتقا یافتند.

دانشگاه محقق اردبیلی در سال ۱۳۵۷ با نام آموزشکده کشاورزی و با پذیرش ۳۸ دانشجو در رشته کشاورزی عمومی فعالیت آموزشی خود را آغاز کرد و در حال حاضر در بیش از ۲۲۶ رشته تحصیلی مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حدود ۱۱ هزار دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند.

۶۱۳۰/‏‬ ۱۲۵۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =