برقراری عدالت و احقاق حق مردم، اولویت مسئولان قضایی باشد

کرمانشاه– ایرنا- امام جمعه روانسر گفت: کمک به رفاه و معیشت مردم، برقراری عدالت و احقاق حق از اولویت های اصلی و در دستور کار مسئولان قضایی کشور باشد.

به گزارش ایرنا، ماموستا ملا عبدالله غفوری روز سه شنبه در دیدار با کارکنان و قضات دادگستری شهرستان روانسر افزود: مشکلات زیادی در سطح جامعه وجود دارد و همه باید تلاش کنیم این کاستی ها و مشکلات برطرف و رضایتمندی مردم حاصل شود.

وی تصریح کرد: با شروع دوره جدید در قوه قضائیه شاهد تحرک و پویایی هستیم و امیدواریم که این تلاش ها موجب بالندگی این قوه و انقلاب اسلامی شود.

امام جمعه روانسر با بیان اینکه اطاعت از خدا و رسول خدا (ص) موجب رستگاری انسان ها می شود، اظهار کرد: این ۲ اصل قرآنی باید در پیشبرد امور و خدمت به مردم بکار گرفته شود.

فرماندار شهرستان روانسر نیز گفت: جایگاه قوه قضائیه مقدس است و همه باید به آن احترام گذاشته و توجه خاصی به این قوه داشته باشیم.

سعدی مصطفی زاده افزود: مجموعه دستگاه قضایی روانسر با سلامت نفس در اجرای عدالت بسیار خوب درخشیده اند و برای برقراری امنیت شهرستان، همکاری و همراهی خوبی را با اعضای شورای تامین داشته اند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان روانسر نیز گفت: مهمترین رسالت و اولویت دستگاه قضایی برقراری عدالت و نظم و امنیت در جامعه است.

نوید صحرایی افزود: خوشبختانه مجموعه دستگاه قضایی در شهرستان روانسر صادقانه در این مسیر تلاش می کنند و با بررسی های صورت گرفته اغلب مردم از عملکرد این نهاد در روانسر رضایت دارند.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه واقع شده است.

۷۴۵۵/۸۰۶۶