۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۴
کد خبرنگار: 2300
کد خبر: 83368955
۰ نفر

برچسب‌ها

بهبودیافتگان اعتیاد با حناچی هم رکاب شدند

تهران- ایرنا- تعدادی از بهبودیافتگان اعتیاد و ترک کنندگان دخانیات امروز (سه شنبه) در قالب پویش سه شنبه های بدون خودرو با پیروز حناچی شهردار تهران رکاب زدند و دوچرخه سواری کردند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، دبیرخانه سه شنبه های بدون خودرو که مسئولیت راهبری برنامه های پویش و ویژه برنامه های سه شنبه های بدون خودرو از جمله هم رکابی اقشار مختلف و نخبگان را برعهده دارد نخستین برنامه طراحی شده را امروز با حضور تعدادی از بهبودیافتگان اعتیاد برگزار کرد.

براساس این گزارش، با پیشنهاد مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران دبیرخانه پویش سه شنبه های بدون خودرو در شهرداری منطقه ۶ تهران استقرار یافته است.

اعضای این دبیرخانه را معاونان حمل و نقل و ترافیک، امور اجتماعی و فرهنگی، خدمات شهری و محیط زیست و مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، دو نفر از معاونان مرکز ارتباطات و نیز یک نماینده از دفتر شهردار تهران را تشکیل می دهد.

حناچی از ابتدای فعالیتش به عنوان شهردار تهران به پویش سه شنبه های بدون خودرو پیوست و سه شنبه ها برای تردد در سطح پایتخت از دوچرخه یا دیگر وسایل عمومی استفاده می کند.

تهرام/‏۹۳۵۳/‏‬ ۱۰۰۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =