۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۷
کد خبرنگار: 1388
کد خبر: 83368944
۰ نفر

برچسب‌ها

۴۶۸ برنامه اوقات فراغت در مرند اجرا شد

تبریز- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مرند گفت: تعداد ۴۶۸ برنامه انفرادی و تجمعی در قالب برنامه های اوقات فراغت در سال گذشته در این شهرستان اجرا شد.

امیرحسین فقیهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع ۴۶۸ برنامه در سال ۱۳۹۷، تعداد ۲۶۲ عنوان بصورت انفرادی و بقیه به شکل تجمعی و با همکاری دستگاهها اجرا شد.
وی ضمن اشاره به تعامل ادارات مختلف در برگزاری برنامه های اوقات فراغت خاطرنشان کرد: بیش از ۲۵ هزار نفر شامل دختران و پسران در برنامه های اوقات فراغت مرند شرکت کردند که حدود نیمی از جامعه هدف شهرستان را در بر می گیرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان مرند در ادامه شعار اوقات فراغت سال ۹۸ را «اوقات فراغت، فرصتی برای کسب مهارت» عنوان کرد و گفت: امسال نیز سعی ما این است با همکاری اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان، برنامه های خوبی از لحاظ کمی و کیفی برای استفاده دانش آموزان و جوانان در سطح شهرستان اجرا کنیم.
وی افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، قرار است برنامه های مختلف آموزشی، فرهنگی، ورزشی و تفریحی در قالب طرح اوقات فراغت برگزار شود که امسال یکی از اهداف ما، در کنار پر کردن اوقات فراغت جوانان، توجه به بحث آموزش و کسب مهارت است.
فقیهی اظهار داشت: برنامه هایی که قرار است امسال توسط اعضای ستاد جوانان شهرستان مرند اجرا شود در روزهای آتی تجمیع شده و بصورت کتابچه در اختیار اقشار مختلف مردم قرار خواهد گرفت.
وی یادآوری کرد: پیشنهاد ما این است جهت برگزاری بهتر و دقیق تر برنامه ها توسط نهادهای مربوط، کارگروه نظارت و بازرسی بر برنامه های اوقات فراغت در شهرستان تشکیل شده و بر نحوه اجرای برنامه ها نظارت کنند.
رئیس اداره ورزش و جوانان مرند در خصوص برنامه های اجرا شده در سال گذشته نیز گفت: برگزاری جشنهای روز جوان و نوجوان، برگزاری کارگاههای آموزشی ازدواج، کارگاه پدافند غیرعامل، آموزش تسهیل گری اجتماعی و همایش پیشگیری از سوانح و حوادث ترافیکی از جمله برنامه هایی بود که در سال ۹۷، بصورت انفرادی و مشترک توسط ادارات مربوط برگزار شد.

۹۹۱۶/‏۳۰۷۱

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =