۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۱
کد خبرنگار: 1171
کد خبر: 83368943
۰ نفر
۲ دفتر خدمات قضایی الکترونیک در سراوان افتتاح شد

زاهدان- ایرنا- رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: ۲ دفتر خدمات قضایی الکترونیک به مناسبت هفته قوه قضائیه امروز/سه شنبه/ در شهرستان سراوان افتتاح شد.

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای راه اندازی این دفاتر ۱۵۰ میلیون تومان اعتبار از سوی بخش خصوصی هزینه شده است.

وی ادامه داد: هم اینک چهار دفتر خدمات قضایی الکترونیکی در شهرستان های زاهدان و زابل فعال است که به مناسبت هفته قوه قضاییه تعداد این دفاتر به هشت دفتر خواهد رسید.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان پیش از این گفته بود: در هفته قوه قضائیه امسال ۲ دفتر خدمات الکترونیک قضایی در سراوان، یک دفتر در ایرانشهر، یک دفتر در چابهار و یک دفتر در زابل راه اندازی خواهند شد.

حمیدی با اشاره به وظایف دفاتر خدمات قضائی الکترونیک گفت: پذیرش شکایات، درخواست‌ها، اعتراض‌ها، لوایح و تمامی اقداماتی که به صورت ادارای در بدو ورود در دادگستری وجود دارد توسط این دفاتر انجام می‌شود.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان ادامه داد: جلوگیری از اطاله دادرسی در کار و دسترسی مردم برای ثبت دادخواست‌های خود از دیگر فواید این دفاتر است.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تا ۲ ماه آینده تعداد دفاتر خدمات قضائی الکترونیک به ۲۰ دفتر در سراسر سیستان و بلوچستان افزایش خواهد یافت.

حجت الاسلام حمیدی با اشاره به برنامه های هفته قوه قضاییه گفت: همزمان با این ایام ویژه برنامه های مختلفی نظیر شرکت نمایندگان قوه قضائیه در نمازهای جمعه و زندان ها، برگزاری نشست شورای قضایی، غبارروبی مزارشهدا، تجلیل از کارکنان و قضات نمونه و برگزاری محافل فرهنگی پیش بینی شده است.

۷۳۱۶**۶۰۸۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =