۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۷
کد خبرنگار: 2147
کد خبر: 83368895
۰ نفر

برچسب‌ها

ایده های نو در استارت آپ ویکند دنبال می شود

کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه، هدف از برپایی استارت آپ ویکند را حمایت از ایده‌های نو در زمینه صنایع کوچک و متوسط استان و تجاری سازی و تولید انبوه این ایده‌ها عنوان کرد.

به گزارش ایرنا، بیژن کردستانی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: نخستین رویداد استارت آپ ویکند صنایع کوچک و متوسط کرمانشاه ۱۰ تا ۱۲ تیر در محل دانشگاه رازی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این رویداد استارت آپی تمام صنایع کوچک و متوسط استان در شاخه‌های مختلف صنایع فلزی، برق و الکترونیک، مواد غذایی، فناوری اطلاعات و … را در بر می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه یادآور شد، برگزیدگان این استارت آپ، ایده‌های خود را در قالب یک استارت آپ دمو که ۱۹ تیر برگزار می‌شود در حضور سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهند تا منجر به عقد قرارداد و تجاری سازی انبوه ایده‌ها شود.

کردستانی با بیان اینکه شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه پیش از این نیز استارت آپ‌هایی در زمینه‌های مختلف برگزار کرده، خاطرنشان کرد: خوشبختانه پس از آنکه زمینه ارائه ایده‌های برتر این استارت آپ ها در حضور سرمایه‌گذاران و در قالب جلسات رو در رو (بی تو بی) فراهم شد اکنون شاهد عقد قراردادهایی در زمینه‌های مختلف هستیم.

کردستانی نمونه این موارد را ایده یکی از جوانان در زمینه سم زدایی از محصولات کشاورزی اعلام کرد که منجر به عقد ۲ قرارداد سرمایه‌گذاری شده است.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای بیش از یک هزار واحد صنعتی و تولیدی با بیش از ۳۰ هزار نفر اشتغالزایی است.
۷۴۶۰/‏۸۰۶۶