اطلاع رسانی توفیقات دولت در البرز ضروری است

کرج - ایرنا - مدیر کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری البرز گفت: توفیقات دولت در این استان را با هدف هرچه بیشتر تنویر افکار عمومی باید اطلاع رسانی داشت.

به گزارش ایرنا، حسین رحمانیان روز سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی فرمانداری های شهرستان های استان البرز افزود: جذب ۲۰۲ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی، اختصاص تسهیلات ویژه در بخش رفع موانع تولید با اعتباری بالغ بر ۲ هزارو ۲۰۰ میلیارد دلار، حضور ۶۰ مقام عالی کشور در استان البرز، جذب اعتبار ویژه برای تکمیل راه ها و پروژه های نیمه تمام استان، انتصاب بانوان فعال و ایجاد بسترهای آرامش و وحدت و همگرایی در استان بخشی از محوری ترین اقدامات مهم طی این مدت بوده است.
رحمانیان ادامه داد: روابط عمومی ها در صف مقدم اطلاع رسانی، نبض افکار عمومی جامعه و مدیریت آن را در دست دارند و از این حیث باید تلاش ها و خدمات دولت را به سمع و نظر مردم برسانند.
وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در بحث بر آرایش جنگی در مقابل ترفندها و دسیسه های دشمنان گفت: بی گمان هرآنکه در صدد سیاه نمایی و نا امیدساختن افکار جامعه باشد در صف دشمن قرار دارد.
مدیرکل روابط عمومی و اموربین المللی استانداری البرز افزود: تمام طیف ها و جناح های سیاسی بدنبال فرامین مقام معظم رهبری با یک ادبیات واحد در حرکت هستند و آن مقاومت و پایداری است.
روابط عمومی ها تریبون امید آفرینی باشند
وی همچنین با اشاره به در پیش بودن انتخابات، نقش روابط عمومی ها در اطلاع رسانی صحیح و امید آفرینی به جامعه را مهم و حایز اهمیت عنوان کرد و اظهار داشت: نماینده عالی دولت در استان البرز نیز اهمیت ویژه ای برای رسانه ها و روابط عمومی ها قائل بوده و همین امر اهمیت و رسالت کار اطلاع رسانی را سنگین تر ساخته است.
رحمانیان با بیان اینکه در سال انتخابات نیز قرار داریم، از مدیران روابط عمومی ها خواست تا با روحیه مضاعف، نقش هم افزایی خود را برای کمک به فعالیت های حوزه اطلاع رسانی و پوشش و مخابره خبرهای استان ایفا کنند.

مدیرکل روابط عمومی و اموربین المللی استانداری البرز در ادامه این نشست با اشاره به اینکه شورای اطلاع رسانی روابط بین الملل نیز به زودی در استان البرز فعال خواهد شد، دستور داد تا شورای اطلاع رسانی متناظر روابط عمومی فرمانداری ها در شهرستانهای البرز نیز تشکیل شود و طبق چارچوب ها و دستور العمل های ابلاغی روند اطلاع رسانی در شهرستانها نیز تقویت شود.
۸۰۲۹/‏۶۹۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =